Jak zainstalować All Playera?

Programy    
ocena

Instalacja nowych programów nie powinna nikogo przerażać, gdyż współczesne instalatory są tak opracowane, by przeprowadzić przez ten proces nawet komputerowych laików. Co bardzo ważne, większość popularnych programów jest dostępnych w języku polskim, a co za tym idzie, również ich instalacja przebiega „po polsku”, co znacznie ułatwia ten proces. Wystarczy tylko dokładnie czytać pojawiające się w nowych oknach wskazówki i stosować się do nich.

Jak zainstalować All Playera?

photoxpress.pl

Oto przykładowa instalacja 5 popularnych programów. Skąd można ściągnąć aplikacje? Warto odwiedzić portal www.pobierz.pl, w którym znajduje się ich obszerna lista wraz z opisami.


AllPlayer

Po pobraniu programu AllPlayer kliknij dwukrotnie w instalator i w pierwszym oknie, które się pojawi wybierz język, jaki chcesz, by był używany podczas wgrywania. Kliknij „Ok.” Wówczas wyświetli się kreator instalacji, który przeprowadzi Cię przez nią.


all player

Kliknij w „Dalej” i w kolejnym etapie zapoznaj się z umową licencyjną. Jeśli ją akceptujesz, zaznacz „Akceptuję warunki umowy” i kliknij w „Dalej”. Następnie wybierz miejsce na dysku, gdzie chcesz, by program był zainstalowany. W tym celu kliknij w „Browse” i  wybierz miejsce docelowe. Najlepiej jednak pozostawić wszystko tak jak jest i kliknąć znowu w „Dalej”.

all player

W kolejnym oknie wybierz skórkę programu, a więc jego późniejszy wygląd i kliknij w „Dalej”.


all player wybór skórki

Następnie wybierz „Instalację pełną”, kliknij „Dalej” i w kolejnym oknie według uznania wybierz interesujące Cię opcje. Kliknij po raz kolejny „Dalej”, a następnie „Instaluj”.

Jak często oglądacie filmy w komputerze? Jakiego programu używacie?

OCENA
4.20
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =