Jak zainstalować Irfan View?

Programy    
ocena

Irfan View to przydatny program, który służy do zarządzania grafikami i zdjęciami. Sprawdź jak go zainstalować.

Jak zainstalować Irfan View?

sxc.hu

Po pobraniu programu Irfan View, kliknij dwukrotnie w instalator, a Twoim oczom ukaże się poniższe okno, w którym możesz wybrać czy chcesz utworzyć skrót do programu na pulpicie i w Menu Start. Instalator poinformuje Cię także o proponowanej lokalizacji na dysku, w której program zostanie zainstalowany (C:\Program Files\). Jeśli chcesz ją zmienić kliknij w „Browse”, a następnie wskaż nową ścieżkę (miejsce na dysku). Warto jednak pozostawić wszystko jak jest i kliknąć w „Dalej”.

instalacja Infran View

Kolejne okno poinformuje Cię jedynie o zmianach w najnowszej odsłonie programu, dlatego możesz od razu kliknąć w „Dalej” i przejść do kolejnego, bardzo ważnego etapu instalacji, a więc wyboru plików, które mają być uruchamiane w Irfan View. Możesz zaznaczyć „Image only” wówczas program będzie skupiał się na plikach graficznych albo „Select all”, co spowoduje, że będzie on uruchamiał wszystkie pliki z listy. Ponieważ program ten służy do zarządzania grafikami i zdjęciami, warto wybrać tylko tę pierwszą opcję i kliknąć w „Dalej”.


jak zainstalować Ifran View

W kolejnym etapie instalacji pojawi się okno informujące o możliwości zainstalowania paska pomocy do przeglądarek internetowych, o nazwie Google Toolbar. Warto „odhaczyć” więc opcję „Instal the free Google Toolbar…” i kliknąć od razu na „Dalej”.

programy do grafiki

Następnie pojawi się okno informujące o instalacji, na które nie warto zwracać uwagi i od razu kliknąć w „Dalej”. Wówczas rozpocznie się wgrywanie programu, które powinno zająć kilka sekund.

Dlaczego chcecie korzystać z Infan View? Co Was do niego przekonuje?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =