Najlepsze programy do tworzenia muzyki - za darmo, po polsku

Programy    
ocena
Interesuje Cię tworzenie muzyki na swoim komputerze, a nie wiesz od jakiego programu zacząć? Przedstawiamy najciekawsze a przede wszystkim zupełnie darmowe propozycje programów.

Najlepsze programy do tworzenia muzyki - za darmo, po polsku

sxc.hu

Darkwave Studio – jeden z najlepszych programów dla początkujących. Niewątpliwą zaletą jest możliwość tworzenia i nagrywania utworów muzycznych, a także miksowania różnych kawałków. Mamy tu także możliwość dowolnego łączenia rozmaitych instrumentów wirtualnych w jedną całość, tworząc zupełnie nowe brzmienia. Darkwave Studio dostępny jest do pobrania pod adresem http://pobierz.pl/programy/windows/multimedia/tworzenie-muzyki/darkwave-studio

FL Studio – bardzo profesjonalny program dla zaawansowanych użytkowników. Umożliwia zarówno stworzenie kompletnego utworu od podszewki, jak również miksowanie i zgrywanie do różnych formatów. Dzięki otwartej strukturze aplikacja daje możliwość łączenia z innymi programami do tworzenia muzyki, przez co zwiększają się możliwości komponowania. Aktualna wersja do pobrania pod adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_muzyki/FL_Studio.html.

n-Track Studio – program stworzony z myślą o początkujących kompozytorach i DJach. Obsługuje wiele formatów muzycznych (w tym m.in. .mp3 czy .wma czy .mid). Ponadto funkcja Surround Pannel umożliwia zmianę natężenia głośnika w systemie 5.1. Dostępny pod adresem http://ntrack.com/download.php.

Adobe Audition – pomimo faktu, że pełna wersja programu jest płatna, jest to jeden z najlepszych programów do tworzenia muzyki na rynku, który wykorzystywany jest w wielu studiach nagraniowych. Jeżeli macie doświadczenie w tworzeniu muzyki, to wersję testową można pobrać pod adresem http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_muzyki/Adobe_Audition.html.

REAPER – kolejna ciekawa propozycja do nagrywania, edycji i miksowania audio. Współpracuje z kilkoma formatami (mp3, midi, wav). Istnieje wersja 32 i 64 bitowa. Obie można pobrać pod adresem http://www.reaper.fm/download.php.

Jakiego programu do tworzenia muzyki używacie? Podzielcie się opiniami na jego temat!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =