Opera Unite - co to, jak działa?

Programy    
ocena

Opera Unite to najnowsza technologia, która zmienia przeglądarkę w swoisty serwer WWW. Możliwe jest przesyłanie danych na serwerze, a co ważniejsze dzielenie się tymi danymi z innymi użytkownikami. Wykonalne jest odtwarzanie muzyki czy tworzenie albumów ze zdjęciami. Oczywiście, aby możliwe było dzielenie się plikami komputer z którego są one udostępniane musi być włączony.

Opera Unite - co to, jak działa?

opera.com

Ponadto, poza podstawowymi funkcjami, w Operze Unite można instalować dodatkowe aplikacje umożliwiające, na przykład, rozmowy ze znajomymi czy korzystanie z rozbudowanych zakładek.

Opera Unite znajduje się po lewej stronie przeglądarki. Po kliknięciu w ikonkę otworzy się specjalne menu służące do zarządzania aplikacją.

Opera Unite opis

Jeżeli logujemy się po raz pierwszy, Opera poprosi nas o stworzenie konta użytkownika. Po jego dodaniu możliwe będzie korzystanie ze wszystkich funkcji programu.

Po zalogowaniu do Opery pojawi się ekran z dostępnymi aplikacjami. Warto je przejrzeć, by wybrać te najbardziej odpowiednie i potrzebne.

Opera unite co to

Operę Unite można wyłączyć przy użyciu paska narzędzi znajdującego się po lewej stronie ekranu – należy kliknąć na „zatrzymaj”.

jak działa Opera Unite

Cała Opera Unite, oraz udostępnione foldery, zostaną wyłączone.

Jak wrażenia? Co myślicie o Operze Unite?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =