Revo Uninstaller - jak działa?

Programy    
ocena

Revo uninstaller to świetne narzędzie dla wszystkich, którym nie wystarcza skorzystanie ze standardowego „Dodaj/usuń programy” zainstalowanego w Windows. Zaletą Revo uninstaller jest to, że w szybki sposób usuwa aplikację bez obawy, że w systemie pozostaną niepotrzebne już komponenty.

Ponadto, Revo uninstaller posiada menedżera autostartu systemowego umożliwiającego nadzór nad programami obecnymi w autostarcie oraz wspiera możliwość czyszczenia historii przeglądarek. Program posiada ciekawą funkcję „tryb łowcy”. Po kliknięciu na otworzony w systemie program, możliwe jest jego natychmiastowe odinstalowanie.

Program można ściągnąć pod tym adresem: http://www.revouninstaller.com/.

Po włączeniu programu Revo uninstaller pojawia się lista zainstalowanych programów. Aby odinstalować dany program, należy go wybrać, klikając na nazwę a następnie, należy kliknąć w przycisk „Odinstaluj”.

Revo Uninstaller

Możliwy jest również wybór tego elementu z menu kontekstowego – należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany program i wybrać „Odinstaluj”.

Revo Uninstaller

Po chwili rozpocznie się dezinstalacja.

Revo Uninstaller

Po udanym odinstalowaniu programu, warto jeszcze kliknąć „skanuj”, by upewnić się, że po usuniętym programie nie pozostały jakieś komponenty.

Jeżeli chcemy uruchomić program w trybie łowcy, należy kliknąć w przycisk „tryb łowcy” znajdujący się w lewej górnej części ekranu.

Revo Uninstaller

Revo UninstallerTryb łowcy będzie obecny w prawym górnym rogu ekranu, po kliknięciu na przycisk możliwa będzie dezinstalacja aktywnego programu.

Co myślicie o tym programie? A może są inne, które moglibyście polecić? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 2 =