Prowadzenie domu Jak usunąć plamy z tuszu do drukarki?

Jak usunąć plamy z tuszu do drukarki?

-

1. Zimna woda.

Najważniejsze, by jak najprędzej opłukać zabrudzone miejsce bieżącą, zimną wodą. Ciepła woda może utrwalić barwnik i plamy się nie dadzą usunąć.

2. Dłonie.

Tusz dobrze zmywa się szarym mydłem lub mydłem peelingującym. Możesz też przetrzeć plamy na skórze peelingiem do ciała.

3. Białe tkaniny.

Jak najszybciej dokładnie wypłucz zabrudzone miejsce zimną wodą, po czym zastosuj wybielacz odpowiedni do rodzaju materiału.

4. Kolorowe tkaniny.

W 2 szklankach letniej wody rozpuść 1 łyżkę stołową amoniaku i taką miksturę nanoś na plamę tamponem zwiniętym z czystej, białej szmatki. Kiedy plama zniknie, dokładnie wypłucz mieszaninę zimną wodą, po czym upierz ubranie według wskazówek producenta.

A Ty – jak radzisz sobie z plamami z tuszu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak szukać pracy w Niemczech?

Od 1 maja 2011r, rynek pracy w Niemczech jest otwarty dla Polaków. Ze względu na bliskość tego kraju oraz dobre warunki bytowe i wysokie pensje wielu Polaków decyduje się na poszukiwanie pracy za zachodnią granicą lub otworzenie tam własnej działalności gospodarczej.Poszukiwanie pracy w Niemczech warto rozpocząć od rozeznania czy wykonywany przez nas zawód jest poszukiwany na tamtejszym rynku pracy.

W jakich produktach jest witamina C?

Witamina C nazywana bywa witaminą na przeziębienia i spadek odporności. Słusznie - jej niedobory objawiają się m.in. zwiększoną podatnością na infekcje. Na szczęście łatwo uzupełnić jej niedostatek - istnieje szereg naturalnych źródeł tej witaminy. Spora część z nich rośnie w ogrodzie.

Zobacz też

Małżeństwo na odległość – czy ma sens?

Wydaje się, że małżeństwo na odległość jest niemożliwe niejako ze swojej definicji. Przysięga składana w dniu ślubu zakłada bowiem, że małżonkowie bez względu na okoliczności będą razem. Niejednokrotnie jednak małżeństwa są zmuszone trwać w stanie oddalenia. Czy można budować związek na odległość?

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Jaką sukienkę na lato wybrać?

Odpowiednio wybrana sukienka na lato to idealny strój dla pań. Nie dość, że wyglądają w nich bardzo kobieco, to...

Może Cię zainteresuje: