Prowadzenie domu Jak usunąć plamy z tuszu do rzęs?

Jak usunąć plamy z tuszu do rzęs?

-

1. Odplamiacze nie są złe.

A już na pewno w przypadku plam z maskary, zawierających sztuczne barwniki, Potraktuj zabrudzone ubranie takim specyfikiem, a następnie wmasuj w plamę nieco płynu do prania lub pasty z proszku do prania i kilku kropli wody. Wypłucz środek z materiału, po czym przepłucz odplamiane miejsce jak najgorętszą wodą. Następnie wypierz ubranie zgodnie z zaleceniami producenta.

2. Tylko na sucho?

Jeśli odzież trzeba prać chemicznie, nie obejdziesz się bez usług pralni. Pamiętaj, by wskazać plamę pracownikowi przyjmującemu zlecenie i zaznaczyć, w jaki sposób powstała.

3. Dywan lub tapicerka?

W dwóch szklankach zimnej wody rozprowadź łyżkę stołową płynu do naczyń. Zwiń czystą szmatkę w zwarty tampon i nanoś za jego pomocą mieszaninę na plamę, po czym odsączaj papierowymi ręcznikami. Powtarzaj te dwa kroki, aż plama zniknie. Zwilż odplamione miejsce zimną wodą i odciśnij wilgoć w ręcznik.

A jak Ty usuwasz plamy z mascary?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak dodać film na YT?

YouTube jest serwisem, który w prosty i szybki sposób umożliwia dodawanie filmów.

Haft płaski krok po kroku

Haft płaski rozwinął się jako pierwszy spośród wszystkich rodzajów haftu. Jak w przypadku każdego haftu – początki pracy nad nim mogą nie być nazbyt motywujące, ale po kilku próbach zauważycie, że Wasze prace są coraz ładniejsze i będziecie mogli zwiększać stopień trudności.

Zobacz też

Na czym polega rekrutacja w dużej firmie?

Duże firmy czy korporacje również przeprowadzają rekrutację, ale z racji na sporą liczbę pracowników, może ona być zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna. Rekrutacja wewnętrzna polega głównie na awansie pracowników sprawdzających się w organizacji. Takie rozwiązanie to również zwiększenie motywacji pracowników pracujących już w organizacji, do wytężonej pracy, która wiąże się z możliwością rozwoju.

Mocna latarka – 5 dowodów na to, że musisz ją mieć!

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły nowoczesne mocne latarki LED. Co jasne, najpierw trafiły one do różnego rodzaju służb...

Zakupy spożywcze online?

Polacy od lat dokonują zakupów przez Internet. Dostępność produktów w sieci jest bardzo wysoka, a sprzedawcy oferują konkurencyjne ceny....

Może Cię zainteresuje: