Prowadzenie domu Jak usunąć plamy z żywicy?

Jak usunąć plamy z żywicy?

-

1. Benzyna.

Aby usunąć plamę, zwiń czystą szmatkę w tamponik i zamocz go w benzynie ekstrakcyjnej, po czym dociskaj do zabrudzonego miejsca, by je dokładnie nasączyć. Kiedy plama zmięknie, żywica powinna dać się zetrzeć z materiału.

2. Terpentyna.

Jeśli benzyna nie zadziałała, użyj terpentyny, którą można kupić w sklepie z materiałami dla artystów. Postępuj tak samo, jak to opisano wyżej.

3. TRI.

Ostatnią deską ratunku jest rozpuszczalnik TRI, dostępny w sklepach chemicznych i budowlanych. Postępuj tak samo, jak z poprzednimi substancjami.

Poprzedni artykułJak usunąć plamy z krwi?
Następny artykułJak usunąć plamy z kawy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla?

Mięśnie Kegla u kobiet stanowią jeden z najważniejszych czynników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie pań w dziedzinie płciowości. Jest to potoczna nazwa grupy mięśni podtrzymujących dno miednicy i pęcherz.

Co grozi za przejechanie na czerwonym świetle?

Przejechanie na czerwonym świetle czyli niezastosowanie się do sygnałów świetlnych, kosztować nas może mandat i dodatkowo punkty karne.

Zobacz też

Choroba kociego pazura – objawy

Choroba kociego pazura nazywana jest inaczej gorączką kociego pazura. Można się ją zarazić od zwierząt domowych. Początek choroby jest bezobjawowy.

Aranżacja salonu: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Urządzając salon i wybierając do niego meble, często myślimy także o telewizorze. Nie da się ukryć, że ten sprzęt...

Co zrobić, gdy uszkodzi się matryca do laptopa?

Laptop to dla wielu z nas sprzęt codziennie wykorzystywany do pracy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że wiele osób...

Może Cię zainteresuje: