Flirt towarzyski - zasady

Rozrywka    
ocena

Flirt towarzyski to bardzo znana gra karciana o niezwykle długiej tradycji. W dobie internetowych czatów, e-maili i SMS-ów taka rozrywka w stylu retro może stanowić doskonały pomysł na miłe spędzenie czasu we dwoje. Co ważniejsze zaś, jest to gra zupełnie niezobowiązująca, dlatego nadaje się zarówno dla zakochanej pary, jak i grupy przyjaciół, którzy chcieliby po prostu trochę poflirtować.

Flirt towarzyski to zestaw dwudziestu czterech kart, na których umieszczono listę pytań i odpowiedzi na tematy damsko-męskie. Niektóre z nich są nieco pikantne i mają podtekst erotyczny. To właśnie dlatego gra bywa naprawdę ekscytującą zabawą, po której możemy zobaczyć dobrze znanego kolegę w zupełnie innym świetle.

Flirt towarzyski zaczyna się jak każda karciana zabawa. Jedna osoba tasuje karty, a następnie rozdaje je wszystkim obecnym osobom. Uczestnicy gry przeglądają przyznane im losowo wypowiedzi, a potem zaczynają ze sobą flirtować.

flirt towarzyskiFot. photoxpress.com

Cała gra opiera się na słowie pisanym. Wszystkie zdania umieszczone na kartach opatrzone są odpowiednimi numerami. Dlatego jeśli w naszym zestawie znajduje się jakaś treść, którą chcielibyśmy przekazać jednemu z uczestników gry, podajemy mu naszą kartę, jednocześnie wymieniając liczbę przyporządkowaną danej wypowiedzi.

Gra staje się naprawdę pikantna, jeśli uczestniczy w niej większa liczba osób. Możemy bowiem flirtować z kilkoma partnerami jednocześnie, nie zdradzając nikomu tego faktu. Wszyscy mogą się jedynie domyślać treści prowadzonej przez nas rozmowy. Flirt towarzyski jest doskonałą okazją do zasugerowania obiektowi naszych westchnień, że nam się podoba. Jednocześnie, ponieważ wszystko odbywa się w konwencji zabawy, jeżeli dostaniemy kosza, możemy nasze wyznanie obrócić w zwykły żart.

Flirt towarzyski można potraktować jako świetne urozmaicenie nudnego wieczoru. Gra ta nadaje się zarówno dla nastolatków, jak i ludzi dojrzałych. Flirt pobudza naszą erotyczną wyobraźnię, relaksuje i wprawia nas w doskonały nastrój. Dzięki tej niewinnej zabawie możemy poczuć się bardziej atrakcyjni i możemy nawiązać głębsze niż dotychczas relacje z różnymi osobami.

Grę można dowolnie modyfikować. Jeśli zależy nam po prostu na dobrej zabawie, sytuację flirtu potraktujemy żartobliwie, będziemy posługiwać się dowcipnymi pytaniami i ripostami, a całe towarzystwo szybko wpadnie w wyśmienity humor. Można jednak flirt uprawiać nieco bardziej zmysłowo. Romantyczny letni wieczór przy świetle ogniska z sentymentalną muzyką w tle również może nas skłonić do bardziej sensualnego podejścia do sprawy.

Jakie są Wasze ulubione gry? Wolicie karcianki czy planszówki?

OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Jak wygrać w warcaby?

Jak wygrać w warcaby?

Norbert Banasiak

Jak grać w Durnia? Zasady

Jak grać w Durnia? Zasady

Norbert Banasiak

Gra w Osła - zasady

Gra w Osła - zasady

Norbert Banasiak

Gra w życie - zasady

Gra w życie - zasady

Norbert Banasiak