Jak przypomnieć sobie urwany film?

Rozrywka    
ocena

Próbowałeś rano przywołać wspomnienia z sobotniej nocy, ale oprócz paru wątków, nic nie przychodzi Ci na myśl? Obudziłeś się w dziwnym, obcym Ci miejscu i nie wiesz jak się w nim znalazłeś? Urwał Ci się film – bywa i tak.

Jak przypomnieć sobie urwany film?

photoxpress.com

Głowisz się, żeby przypomnieć sobie ubiegłonocne imprezowanie. Chciałbyś pamiętać szał zabawy, zastanawiasz się, czy nie zrobiłeś czegoś głupiego. Na nic zdaje się jednak intensywna praca umysłowa. Żeby pomóc sobie w rekonstrukcji zdarzeń możesz zadzwonić do znajomych, z którymi imprezowałeś (nie rób tego zaraz po przebudzeniu, gdyż mogą jeszcze odsypiać albo walczą z porannym kacem gigantem) i zapytać ich, co się z Tobą działo po alkoholu. Jeżeli sami nie mają podobnego problemu, z pewnością opowiedzą Ci o Twoich poczynaniach, tanecznych podbojach czy innych doraźnych przygodach.

Uważaj jednak, kogo prosisz o odświeżenie Twojej pamięci. Niektórzy znajomi mogą wykorzystać Twoją niedyspozycję i zaczną Ci wkręcać niestworzone historie, które tak naprawdę nigdy nie miały miejsca. Wypomną striptiz, zabawy do rana z dość przeciętnej urody damą, podrywanie wszystkich dziewczyn jak leci. Uzyskane odpowiedzi zweryfikuj więc z wersją innych. Potem skonfrontuj obie i wyciągnij wnioski. Z pozyskanych opowieści zacznij rekonstruować najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń. Jeżeli powyższy zabieg zacznie Cię przerażać, lepiej porzuć zastanawianie się o tym, co było i pozostań przy wersji urwanego filmu.

Jeśli docierające do Ciebie fakty cie niepokoją, daj sobie spokój z dociekaniem prawdy i stwórz własny scenariusz imprezowych wydarzeń. Wmów sobie upojną zabawę z najpiękniejszą dziewczyną na imprezie, „przypomnij sobie”, jak wszyscy podziwiali Twój wdzięki osobisty ujawniany w tańcu.

Możesz także podjąć próbę przywołania powrotnej drogi do domu. Rozważanie różnych wariantów jest w sam raz na kacowe popołudnie. Leżysz, popijasz gorącą herbatę i rozmyślasz. Tylko sen jest w stanie przerwać krążące Ci po głowie warianty przebiegu zdarzeń. Zanim jednak poruszysz niebo i ziemię w walce z urwanym filmem, zastanów się, po co to właściwie robisz i czy rzeczywiście pamięć o imprezowych szaleństwach jest Ci do życia niezbędnie potrzebna?

Zawsze bowiem możesz posłużyć się argumentem urwanego filmu jako usprawiedliwieniem swoich niestosownych poczynań. Jeśli np. dziewczyna przytacza Twoje słowa o obiecaniu jej złotych gór i ślubnego kobierca, a jej powierzchowność na trzeźwo nie wywołuje w Tobie takiego zachwytu jak dzień wcześniej, przeproś ją serdecznie, zwalając winę na „urwany film”.

Czy urwał Wam się kiedyś film? Jak i czy udało Wam się przypomnieć sobie wydarzenia z minionej nocy? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
2.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =

Znajoma zaszla w ciaze i nie pamieta jak to zrobila

~ Treni / 2018-04-12 08:28:42
oceń komentarz: (1) (0)

Polecamy

Jak wygrać w warcaby?

Jak wygrać w warcaby?

Norbert Banasiak

Jak grać w Durnia? Zasady

Jak grać w Durnia? Zasady

Norbert Banasiak

Gra w Osła - zasady

Gra w Osła - zasady

Norbert Banasiak

Gra w życie - zasady

Gra w życie - zasady

Norbert Banasiak