Jak wprosić się na imprezę?

Rozrywka    
ocena

Znajomi pominęli Cię na liście zaproszonych gości, a może w ogóle nie są Twoimi znajomymi? Nie zmienia to faktu, że masz ochotę poszaleć, a że cudza impreza jest cudza - to już drugorzędna sprawa.

Jak wprosić się na imprezę?

photoxpress.com

Zawsze możesz spróbować wbić się na imprezę „na kumple Zdzicha”. Ów wspomniany Zdzich może być Twoim realnym kumplem, który pełnoprawnie uczestniczy w zabawie albo kimś fikcyjnym, który nie baluje w danym miejscu, ale gości jest tak dużo, że gospodarz nie jest w stanie tego skontrolować.

Kiedy z sąsiedniego mieszkania dobiegają taneczne rytmy, możesz po prostu zapukać z wybornym trunkiem w ręku i wyrazić chęć sąsiedzkiej integracji. Raczej nikt nie zamknie Ci drzwi przed nosem.

Kiedy dojdą cie słychy, że Twój znajomy organizuje imprezę, zawsze możesz do niego zadzwonić i ubiec go zaproszeniem na domówkę u siebie, która odbędzie się w następny weekend. Wtedy mile zaskoczony kumpel bez wahania powiadomi Cię o swoich imprezowych planach i zaprosi na imprezę. Jeśli z kolei jesteś zdystansowanym singlem z poczuciem humoru możesz zagadać do znajomego, żeby cię zaprosił, pomimo że pierwotnie nie znalazłeś się na liście gości, argumentując swoją prośbę chęcią poznania dziewczyny/ chłopaka i zmienienia statusu związku (nie tylko na facebooku).

Jeśli już wiesz, kto i kiedy organizuje imprezę, a Twoje czekanie na zaproszenie spaliło na panewce, możesz zadzwonić do kumpla w dzień imprezy z zapytaniem o jego wieczorne plany. Wyrażając chęć spotkania, raczej nie zostaniesz zbyty tanim kłamstwem. Znajomy rzuci wyczekiwane „jak chcesz to wpadnij”, a przecież więcej Ci nie trzeba, bo wcale nie oczekiwałeś na pisemne zaproszenie.

Zawsze też możesz ściemnić, że byłeś u znajomego, który mieszka w pobliżu i postanowiłeś niespodziewanie odwiedzić, dziwnym trafem, dzisiejszego gospodarza imprezy, któremu będzie głupio zbyć cię krótką rozmową w progu i zaprosi Cię do środka. Możesz podać się za brata, czy kuzyna zaproszonego gościa. W tym wypadku dużą rolę odgrywa tenże zaproszony gość, który w kuluarach przekona gospodarza, że jesteś jego rodziną i w myśl dobrych manier nie wypadało mu zostawić Cię samego w domu.

Stopień skomplikowania wproszenia się na imprezę silnie redukuje forma samej imprezy. Najłatwiej wbić się na imprezy plenerowe typu grill, bbowiem zabawie na powietrzu przyświeca stała zasada – wjazd bez zaproszeń, bez biletów. Spróbuj także wejść z bajerą na ustach. Gospodarz otwiera drzwi, robi wielkie oczy, po czym słyszy „Jestem twoim przeznaczeniem” (ale to niesprawdzona metoda).

Weź imprezowiczów sposobem. Odczekaj 2-3 godziny od rozpoczęcie imprezy. Potem po prostu wejdź z założeniem, że wszyscy będą tak pijani, że nie zauważą Twojego się wproszenia.

Czy wprosiliście się kiedyś na imprezę? Jak to zrobiliście? Dajcie nam znać w komentarzu!

OCENA
1.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =

Ja uwazam ze wpraszanie sie na inoreze do czyjegos domu bez pytania jest bezczelne i swiadczy o braku dobrych manier.

~ @ / 2019-06-17 17:19:16
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

Jak wygrać w warcaby?

Jak wygrać w warcaby?

Norbert Banasiak

Jak grać w Durnia? Zasady

Jak grać w Durnia? Zasady

Norbert Banasiak

Gra w Osła - zasady

Gra w Osła - zasady

Norbert Banasiak

Gra w życie - zasady

Gra w życie - zasady

Norbert Banasiak