Jak zorganizować imprezę w stylu lat 70.?

Rozrywka    
ocena

Zabawa w stylu lat 70-tych jest doskonałym pomysłem na sobotnią domówkę, ale także na imprezę firmową. Muzyka disco oraz kolorowe stroje powodują totalne wyluzowanie. Fajnie jest poczuć się chociaż przez kilka godzin wyzwolonym hipisem czy ostrą punkówą.

Jak zorganizować imprezę w stylu lat 70.?

sxc.hu

Party nawiązujące do epoki hipisów można zorganizować w formie imprezy plenerowej. Zapraszamy gości do naszego ogrodu. Wolna, nieograniczona przestrzeń sprzyja niczym nieskrępowanej hipisowskiej ideologii. Dodatkowo można rozłożyć namioty będące jawną aluzją do hipisowskich festiwali muzycznych.

Dziewczyny powinny ubrać długie, luźne kwieciste spódnice lub sukienki. Koniecznie zwiewna, opadająca na ramieniu bluzka. Jeśli spodnie, to tylko dzwony. Biżuteria srebrna, ale zdecydowanie powinny przeważać koraliki, sznurki i rzemyki. Twarz rozświetlona kolorami, i roślinnymi wzorami.

styl lat 70-tych

Fot. sxc.hu

Gadżetem na takiej imprezie mogą stać się duże okulary z kolorowymi szkłami lub tzw. pilotki. W tle niech rozbrzmiewa głos Janis Joplin.

Kolejną propozycją jest impreza, która szczególnie powinna przyciągnąć męską grupę – Aniołki Charliego. Wbrew pozorom stylistyka jest bardzo skromna, lecz niezwykle elegancka. Spodnie z przedłużonym stanem, włożone do nich zwiewne koszule z bufkami, przewiązane wstążką lub krawatem.

Gorączka sobotniej nocy, to sprawdzian męskości dla niejednego pana. Stylizacja na Johna Travoltę, wymaga bowiem nie lada odwagi i poświęcania, bo nie każdy śmiałek wciśnie się w poliestrowy garnitur i ubierze buty na koturnach. Imprezę taneczną może poprzedzić projekcja tego filmu lub można go puścić w tle zabawy, chociażby w formie samego obrazu.

Ostra rockowa impreza, podczas której królować będą skórzane kurtki z przypinkami, potargane jeansy, a delikatny wisior zastąpi łańcuch, jest okazją do zabawy w iście punkowym stylu z AC/DC, Led Zappelin, Pink Floyd czy Deep Purple.

UWAGA!

Elvis Presley może przeprowadzić szybki kurs rock and rolla, bo przecież żyje!

Abba party jest kolejną propozycją imprezy w stylu lat 70-tych. Obcisłe kombinezony w panterkę idealnie wkomponują się w klimat. W tle słychać największe, muzyczne przeboje Abby. Dodatkowo salę można udekorować plakatami zespołu. Atrakcją podczas takiego wieczoru będzie z pewnością „Mamma Mia” w wykonaniu przebierańców.

Czy byliście kiedyś na takiej imprezie? Jak była zorganizowana? Opiszcie nam ją w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =

Polecamy

Jak wygrać w warcaby?

Jak wygrać w warcaby?

Norbert Banasiak

Jak grać w Durnia? Zasady

Jak grać w Durnia? Zasady

Norbert Banasiak

Gra w Osła - zasady

Gra w Osła - zasady

Norbert Banasiak

Gra w życie - zasady

Gra w życie - zasady

Norbert Banasiak