Kieliszkowe domino - jak wykonać?

Rozrywka    
ocena

Kieliszkowe domino zawitało na salony, a raczej – na barowe bary. Jest ono jednym ze spektakularnych barmańskich trików, który wywołuje zachwyt u imprezowiczów. Polanie alkoholu także może być małym dziełem sztuki. Kieliszkowe domino to jednak trik, który może opanować każdy. Wystarczy tylko precyzja i perfekcja.

Kieliszkowe domino - jak wykonać?

sxc.hu

Decydujemy się na określony rodzaj drinka, może to być np. wiśniówka ze spritem lub żubrówka z sokiem jabłkowym. Szklanki wypełnione odpowiednio dobranym napojem lub alkoholem (w zależności od preferencji) ustawiamy w linii prostej tuż obok siebie.

Na krawędzi styku poszczególnych szklanek kładziemy kieliszki z wybranym trunkiem. Ważne jest, aby szoty napełnić alkoholem, zanim postawimy je na krawędziach szklanek. Następnie energicznym, ale precyzyjnym ruchem dłoni, uderzamy palcem w pierwszy kieliszek. Kieliszek przewracając się potrąca kolejny. Lawina rusza. Trunek wlewa się do szklanki, a kieliszek wpada do środka. Kieliszki przewracają się niczym klocki domino – stąd nazwa triku.

Kieliszkowe domino może przybierać kolosalne rozmiary i rozmaite kształty. Staje się przez to sportową dyscypliną o artystycznym wyglądzie. Wydarzeniem, które prezentuje jedną z najbardziej widowiskowych form polewania alkoholu, jest World Record Domino Shot Show.

Kieliszkowym domino możesz zaskoczyć swoich gości. Jeśli jednak nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie i obawiasz się, że trik nie wyjdzie na tip-top, możesz zaopatrzyć się w specjalny imprezowy gadżet. Domino kieliszkowe jest zestawem 5 kieliszków zakończonych specjalnym dzióbkiem. Kieliszki ustawiamy na specjalnej pochyłej podstawce. Zakończenie dzióbka styka się z tylną krawędzią. Dzięki temu wódka wlana do pierwszego, najwyżej umieszczonego kieliszka swobodnie przelewa się do kolejnych.

Skończ nalewać alkohol w momencie, kiedy wszystkie kieliszki zostaną zapełnione. Dodatkową atrakcją są wbudowane w podstawkę diody, które po włączeniu sprawiają, że kieliszki świecą.

Puść w ruch kieliszki, a wszystkie kobiety (lub faceci) padną u Twoich stóp niczym klocki, czy też rzeczone kieliszki, domino.

Czy próbowaliście kiedyś wykonać kieliszkowe domino? Znacie jakieś inne triki barmańskie? Zapraszam do wypowiadania się w komentarzach.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =

Polecamy

Jak wygrać w warcaby?

Jak wygrać w warcaby?

Norbert Banasiak

Jak grać w Durnia? Zasady

Jak grać w Durnia? Zasady

Norbert Banasiak

Gra w Osła - zasady

Gra w Osła - zasady

Norbert Banasiak

Gra w życie - zasady

Gra w życie - zasady

Norbert Banasiak