Fryzury na wesele - jak zrobić samodzielnie?

Ślub    
ocena

Uczestnictwo w weselu jest ważnym wydarzeniem, nie tylko dla najważniejszych wtedy osób, czyli pary młodej, ale również dla gości. W związku z tym fryzury, bywają problemem dla osób uczestniczących w przyjęciu. Wybierając się na wesele powinnyśmy trochę wcześniej pomyśleć o fryzurze i starać się dobrać ją do stylu kreacji, w której się chcemy zaprezentować.

Fryzury na wesele - jak zrobić samodzielnie?

sxc.hu

Z uwagi na fakt, iż wesele trwa całą noc warto to mieć na uwadze przy doborze uczesania. Zabawa weselna jest tak charakterystyczną imprezą, iż pozwala nam na  tworzenie różnych ciekawych, a nawet błyszczących fryzur. Mogą być one ekstrawaganckie, jak i klasyczne, skromne lub uwodzicielskie. Dopuszczalne są również zdobienia włosów klamerkami, ozdobnymi spinkami, a nawet kwiatami. Aby stworzyć coś niepowtarzalnego na naszej głowie, warto pomyśleć o zrobieniu pasemek lub balejażu.

Stylizacja

Szykując się na wesele warto zwrócić uwagę na kosmetyki, których użyjemy do stylizacji. Lepiej zainwestować w te dobrej marki, jak i w kosmetyki utrwalające fryzurę. Uczesania weselne zasadniczo nie podlegają zmieniającym się trendom, szczególnie w przypadku starszych osób. Ważne jest, aby w efekcie miało one piękny wygląd i pasowały do naszego stroju i osobowości. Kobiety odważne i nie bojące się eksperymentować mogą uwzględnić przy doborze fryzury, panujące trendy i zdecydować się np. na cięcie asymetryczne. Jednak niezależnie jakimi trendami będziemy się kierować przy wyborze fryzury, należy pamiętać, aby była ona przede wszystkim elegancka.

Dobór fryzury

Panie mające włosy długie i półdługie ładnie będą wyglądać z włosami upiętymi w kok z wypuszczonymi lokami. Możemy również takie włosy ładnie wygładzić prostownica i spryskać lakierem nabłyszczającym. Ewentualnie, podobny efekt uzyskamy, stosując brokat w sprayu. Także panie, które są gośćmi na przyjęciu, mogą zdecydować się na jakieś ozdobne nakrycie głowy. Wybór jest ogromny od kokard, po toczki z maleńkimi woalkami. Takie panie będą prezentować się bardzo klasycznie i elegancko jak goście przybywający do Ascot na wyścigi konne. Jeśli jednak zdecydujemy się na skromniejszą, bardziej stonowaną fryzurę można wybrać piękne, przykuwające uwagę kolczyki lub klipsy. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej prowokacyjnie, poeksperymentuj z przedziałkiem, nadając mu ukośny kształt za pomocą grzebienia. Nażelowane włosy zaczesz gładko na bok i umocnij je bardzo ozdobna spinka (z kamieniami lub w formie kokardki).

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =