Gdzie najlepiej spędzić miesiąc miodowy?

Ślub    
ocena

Podróż poślubna dla początkujących małżonków stanowi czas cieszenia się sobą, poznawania się na nowo. Jest początkiem nowej historii wspólnego już życia. Gdzie wybrać się w podróż poślubną, aby na zawsze zatrzymać niezapomniane wspomnienia?

Gdzie najlepiej spędzić miesiąc miodowy?

photoxpress.com

Miesiąc miodowy jest nazwą jedynie metaforyczną, najczęściej trwa tydzień lub dwa, wiele par czasami decyduje się jedynie na wspólny weekend. Bez względu na to, ile czasu możemy spędzić w podróży poślubnej warto wybrać wyjątkowe miejsce, które zapoczątkuje wspaniałą passę w zawartym niedawno związku małżeńskim.

Bez wątpienia najchętniej wybierane miejsca przez nowożeńców to ciepłe kraje: Egipt, Tunezja, Majorka. Słońce, plaża, kąpiele w hotelowym basenie oraz w lazurowym morzu to najczęściej wybierane atrakcje. Egzotyczna sceneria z pewnością podwyższy temperaturę każdej nocy miesiąca miodowego. Wybierając się jednak do krajów o nieco innym klimacie warto upewnić się, czy musimy zrobić dodatkowe szczepienia.

Nowożeńcom polecane są zagraniczne turnusy dwutygodniowe. Wybierając się do odległych zakątków świata musimy pozwolić organizmowi na swobodne przystosowanie się do strefy czasowej, panujących warunków klimatycznych oraz innej flory bakteryjnej, która może powodować problemy żołądkowe. Mając więcej czasu wypoczniemy, nacieszymy się sobą oraz zwiedzimy wspaniałe miejsca, poznamy zupełnie inne, od otaczających nas na co dzień, krajobrazy.

Doskonałym pomysłem na wczasy dla nowożeńców są polskie góry, morze, wielkie mazurskie jeziora,  puszcze oraz inne piękne zakątki naszego kraju. Dzięki takim wyprawom poznamy nasze rodzime atrakcje turystyczne oraz aktywnie spędzimy wspólny czas.

Dla młodych małżeństw, które cenią sobie dreszczyk emocji wspaniałym pomysłem będą wyprawy wspinaczkowe, survival, skoki na bungee, kurs skoków spadochronowych lub lotów paralotnią. Wszelkie ekstremalne pomysły są wskazane pod warunkiem, że obie strony z entuzjazmem zaaprobują dany pomysł. Taka nietypowa podróż poślubna powinna być marzeniem obojga małżonków.

Jakie miejsce nie nadaje się na podróż poślubną? Dlaczego?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 1 =