Jak podziękować rodzicom na weselu?

Ślub    
ocena

Na weselu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Dotyczy to nie tylko sukni panny młodej i koszuli pana młodego. Toast w odpowiednim momencie, przećwiczony wcześniej pierwszy taniec i przygotowane podziękowania dla rodziców. To wzruszający moment podczas przyjęcia weselnego. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przebiegu podziękowań, bo emocje mogą wziąć górę, ale warto mimo wszystko mieć w głowie gotowy scenariusz.

Kilka przykładowych tekstów podziękowań dla rodziców:

I wersja
- Drodzy Rodzice, Dziś to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami, bo to dzięki Wam jesteśmy razem w tym miejscu. Dziękujemy za wysiłek włożony w nasze wychowanie i za cierpliwość. Dziękujemy za to, że zawsze jesteście i bez względu na wszystko możemy na Was liczyć. Prosimy o błogosławieństwo i mamy nadzieje, że będziecie dzielić nasze szczęście razem z nami.

podziękowania dla rodziców

II wersja
- Jesteśmy tu dziś wszyscy, by cieszyć się z naszego ślubu. Dziękujemy wszystkich za przybycie.  W sposób szczególny chcemy podziękować naszym rodzicom. Dziękujemy za każdy dzień nam poświęcony, troskę, wyrozumiałość, cierpliwość i miłość. Dziękujemy za to, że zawsze możemy na was liczyć, dziękujemy za rade i wsparcie. Pragniemy Wam także podziękować za pomoc przy organizacji ślubu i wesela.  Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

III wersja
- Mamo, Tato. Chcieliśmy Wam za wszystko podziękować. Tobie Mamo, dziękujemy za troskliwość i okazywaną czułość. Dziękujemy za wszystkie mądre rady, które pomagają nam w walce z codziennymi kłopotami. Jesteś Kochana, będziemy ci przypominać o tym częściej, a teraz za wszystko jeszcze raz dziękujemy.
Tobie Tato, dziękujemy za oparcie, za męskie wsparcie w chwilach zwątpienia. Dziękujemy za ojcowską miłość, za pokazanie jak powinien zachowywać się prawdziwy tato i mężczyzna. Jesteś wspaniałym człowiekiem. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

Fot. sxc.hu

IV wersja
Kochani Rodzice chcieliśmy Wam teraz podziękować, bo to nie tylko my zasługujemy dziś na uwagę. Gdyby nie Wy, nas by tu nie było. Dziękujemy za życie i za to, że pokazaliście nam jak żyć. Dziękujemy za to, że pokazaliście jak kochać drugiego człowieka i jak stworzyć szczęśliwy dom. Dziękujemy też za to, że nauczyliście nas jak ważna jest cierpliwość, troska o innych i szacunek. By nas wychować pokonaliście wiele trudności i wiele poświęciliście, za to wszystko wam dziś dziękujemy.

To tylko sugestie, bo tak naprawdę każdy z nas wie za co chcę podziękować swoim rodzicom.

 

Macie jeszcze inne pomysły jak oryginalnie podziękować rodzicom? Podzielcie się swoimi propozycjami.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =