Jak przystroić samochód na wesele?

Ślub    
ocena

Samochód Młodej Pary powinien być wyjątkowy. Stopniowo odchodzi się od sztucznych, plastikowych dekoracji, zastępując je prawdziwymi arcydziełami florystów.

Jak przystroić samochód na wesele?

sxc.hu

Gołębie trzymające w dziobie ogromne obrączki przytwierdzone taśmą klejącą do maski samochodu są reliktem minionych dekad, kiedy dekoracja samochodów ślubnych dopiero raczkowała. KupowDekoracja samochodu na ślub - jak udekorować samochód na wesele?ano wówczas gotowe produkty, takie jak ozdoba na maskę, osłonki na tablice rejestracyjne, przytwierdzano również niezliczoną ilość balonów i wstążek, które bezlitośnie pękały w czasie jazdy.

W wielu rejonach naszego kraju, dekoruje się nie tylko samochód nowożeńców, lecz także samochody gości. Zazwyczaj są one przystrajane tuż przed wyprowadzeniem panny młodej. Jej rodzina przytwierdza do klamek, lusterek i anten samochodów wstążki i balony. Udekorowane samochody przemieszczające się w konwoju z daleka informują o weselu.

Obecnie dekoracją samochodów zajmują się kwiaciarnie. Najlepiej korzystać z usług kompleksowych, ponieważ wówczas możemy uzyskać zniżkę na całość zamawianych bukietów i kompozycji z kwiatów. Zatem zamawiając bukiet panny młodej, druhny, kwiaty do butonierki, kwiaty dla rodziców lub chrzestnych powinniśmy wybrać kwiaciarnię, która oferuje także ozdabianie samochodów.

Bardzo często zdarza się także, iż wynajmując samochód ślubny właściciel współpracuje z  kwiaciarnią, gdzie zazwyczaj dekorowany jest samochód. Możemy skorzystać z sugestii i zapoznać się z ofertą polecanej kwiaciarni jednak nie musimy decydować się na jej usługi, jeśli wolimy skorzystać z usługi innej firmy.

Dekoracje florystyczne ozdabiające samochód ślubny zazwyczaj składają się z głównego bukietu usytuowanego na masce oraz dobranych odpowiednio kwiatów przytwierdzonych do klamek. Czasami zamiast głównego bukietu na masce, drobne kwiaty układane są w misterną kompozycję. Pojedyncze kwiaty, umieszcza się także na szybach (należy jednak ostrożnie je dekorować, aby nie zawęzić pola widzenia kierowcy).

Gdzie szukacie inspiracji ślubnych? Możecie polecić jakieś strony lub miejsca w sieci?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =