Jak się oświadczyć? Pomysły na zaręczyny

Ślub    
ocena
Pomysłów na romantyczne zaręczyny może być całe mnóstwo, w zależności od indywidualnych upodobań danej pary. Najważniejsze, aby wykazać się w tej materii inwencją twórczą i nieco się postarać. Na pewno powinno to być coś wyjątkowego, tak aby ta sytuacja na długo pozostała w naszej pamięci. Z natury rzeczy to mężczyźnie przypada zaszczyt obmyślenia odpowiedniej strategii. Warto więc rozważyć kilka możliwych wersji.

Jak się oświadczyć? Pomysły na zaręczyny

photoxpress.com

Klasycznie, ale z odrobiną pikanterii. Świetnym pomysłem na zaręczyny jest wykorzystanie do tego celu jakiejś wyjątkowej okazji, na przykład balu sylwestrowego. Podczas uroczystego, noworocznego toastu mężczyzna może wrzucić do kieliszka ukochanej pierścionek. Kiedy wybranka wypije szampana i na dnie odnajdzie niespodziankę, z pewnością będzie bardzo wzruszona i szczęśliwa.

Wielkie zaskoczenie. Innym ciekawym pomysłem są oświadczyny w najbardziej niespodziewanych okolicznościach. Można do tego celu wykorzystać jakieś ulubione wspólne zajęcie. Jeżeli partnerzy uwielbiają górskie wycieczki, mężczyzna może zaskoczyć swoją ukochaną propozycją małżeństwa zaraz po wyjściu na szczyt. Taka wyprawa na pewno na zawsze pozostanie w pamięci narzeczonych.

Spektakularnie i z wielką pompą. Osoby, które przywiązują wielką wagę do szczególnej celebracji każdego istotnego wydarzenia w ich życiu, mogą zdecydować się na zaręczyny niejako na oczach całego świata. Bywają sytuacje, kiedy mężczyzna oświadcza się swojej ukochanej w radio lub w programie telewizyjnym. Inną formą publicznych oświadczyn może być zaproponowanie małżeństwa w restauracji lub na ulicy z całą oprawą: kwiaty, pierścionek i klęczący mężczyzna.

Romantyczne wakacje. Bardzo dobrą okazją do zaręczyn jest też wspólny wyjazd w romantyczne miejsce. Nie ma większego znaczenia, czy będzie to polskie morze czy jakiś egzotyczny zakątek – ważne, aby sceneria była naprawdę bajkowa i nastrajała do marzeń. Romantyczny wieczór na rajskiej plaży z widokiem zachodzącego słońca zapewni wyjątkowe przeżycia, a wybranka w takich okolicznościach raczej nie odmówi swojej ręki. Żeby urozmaicić całą sytuację, warto ukryć pierścionek w morskiej muszelce i zaproponować dziewczynie wspólne zbudowanie zamku z piasku. Kiedy wybranka odkryje w jednej z muszli kosztowny skarb, na pewno domyśli się w jakim celu się tam znalazł.

A jaki, Waszym zdaniem,  jest najlepszy sposób na zaręczyny?

UWAGA!
Każde zaręczyny mogą być piękne, jeśli tylko posiadają jakiś element zaskoczenia. Liczy się tu indywidualna pomysłowość i wrażliwość. Każdy mężczyzna sam najlepiej zna kobietę, z którą pragnie spędzić życie, dlatego powinien się kierować swoją intuicją, a wszystko skończy się na ślubnym kobiercu.
OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =