Jak spędzić Dzień Mężczyzny?

Święta    
ocena

Mężczyźni sami z siebie nie mają wyjątkowych pomysłów na spędzenie swojego święta. Niektórzy nawet o nim nie pamiętają. Inicjatywę w takim wypadku powinny przejąć dziewczyny – partnerki i dobre kumpele.

Jak spędzić Dzień Mężczyzny?

photoxpress.com

Dzień Mężczyzny spędzony „po męsku” to z pewnością wypad w męskim gronie. Ekipa dobrych kumpli może wspólnie wybrać się na paintball, gokarty czy pograć w bilarda. Niektórzy chętnie odwiedzą strzelnicę. Każda forma aktywności z pewnością zostanie zwieńczona odwiedzeniem pubu na „parę głębszych” lub kufel dobrego piwa.

Dziewczyny i ich pomysłowość mogą sprawić, aby dzień  ten podążał nieco odmiennym torem. Można np. skrzyknąć kumpli urządzając świetną zabawę w wesołym miasteczku lub parku wodnym. Taka rozrywka z pewnością będzie okazją do zrelaksowania się i powrotu do lat dziecinnych, co każdy mężczyzna bardzo lubi, nawet jeśli nie chce się do tego przyznać.

Idealną formą na spędzenie Dnia Mężczyzny będzie wręczenie partnerowi lub koledze biletu na mecz piłki nożnej. Jeśli dotrzymamy mu towarzystwa, będzie mu tym bardziej miło. Mężczyźni bardzo cenią sobie partnerki, które nie dość, że nie przeszkadzają podczas oglądania meczu, to jeszcze oglądają go razem z nimi.

Z tej okazji można nieco nadwyrężyć powszechnie panujące zasady, mówiące o tym, że to mężczyzna powinien zapraszać kobietę na uroczystą kolację. W Dzień Mężczyzny przejmij inicjatywę. Zarezerwuj stolik w restauracji i zaproś swojego chłopaka. Jeśli nie lubi zbyt wystawnych miejsc, wybierzcie się do pizzerii.

Pozostając w domu, możecie urządzić kolację. Wspólne gotowanie okazuje się niezwykle zmysłową i zbliżającą formą spędzania razem czasu.

Możecie także zostać w domu, urządzić sobie wieczorek filmowy lub razem pograć w gry planszowe. Scrabble, Totem, ale także gra w bierki czy układanie puzzli wcale nie są rozrywkami zarezerwowanymi dla dzieci. Okazuje się, że większość z nas lubi taką formę relaksu.

Można pójść także w stronę bardziej ekstremalnych niespodzianek. Jeśli wiesz, że Twój partner marzy o skoku na bungee, spełnij jego marzenie i towarzysz mu w chwili, kiedy będzie zmagać się z chęcią skoczenia i ze swoim strachem (nawet, jeśli go nie okaże).

Przede wszystkim jednak bądź tego dnia bardziej pobłażliwa dla swojego partnera, nie każ mu myć naczyń po obiedzie oraz nie wytykaj, że nigdy nie wkłada brudnych skarpetek do pralki.

Czy macie inne pomysły na zorganizowanie tego święta? Podzielcie się nimi z nami!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =