Jaki prezent dla chłopaka na Mikołajki?

Święta    
ocena

Przemierzasz długie kilometry po galeriach handlowych w poszukiwaniu idealnego prezentu mikołajkowego dla chłopaka? Pomimo ogromnego wyboru nie możesz zdecydować co kupić? Przeczytaj naszą poradę, a być może zainspiruje Cię ona do dalszego działania.

Mikołajki to nie osiemnaste urodziny czy wesele, dlatego na wstępie należy wykluczyć najnowsze gadżety i nowinki technologiczne. Nie chodzi o to, aby Twój prezent był najdroższy, największy i najlepszy. Ważne, aby był „od serca”. Każdy doceni najmniejszy nawet drobiazg, który będzie symbolizował uczucie i wzmacniał poczucie ważności jego odbiorcy.

Fajnym i stosunkowo niedrogim pomysłem dla dziewczyny, która chce zrobić mikołajkowy prezent swojej sympatii jest kubek, zamówiony w sklepie fotograficznym. Do zakładu należy dostarczyć wybrane przez siebie zdjęcie a pracownik wykona nadruk fotografii na naczyniu. Ciekawe jest to, że obrazek pojawi się dopiero wtedy, gdy do kubka wlejemy gorący napój.

Nastolatek, który jeździ na nartach z pewnością ucieszy się z gogli. Zakup taki wiąże się jednak z większym wydatkiem - w okolicach 100 do 400 zł.  Tańszym i bardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie komplet składający się z czapki i szalika. Jest to prezent, który od razu świetnie się sprawdzi z uwagi na porę roku.

Mężczyźni uwielbiają gadżety, zatem na mikołajki można wybrać jakiś drobny przedmiot, który przyda się w codziennym życiu. Przeglądając oferty producentów prezentów, trafiłam na przedmiot, który od razu skojarzył mi się z ciepłem świątecznej atmosfery. Mowa o Słonecznym Słoju, który wprowadzi do każdego wnętrza promyk nadziei. Jest to duży słoik wykonany z oszronionego szkła a w jego wnętrzu znajduje się bateria słoneczna i akumulator magazynujący energię. W ciągu dnia należy postawić go na parapecie, aby „wchłonął” jak najwięcej słonecznych promieni. Po zmroku oświetli pokój mlecznym światłem, które wprawi mieszkańców w dobry nastrój.

UWAGA!

Jeśli nie jesteś przekonany do powyższych propozycji, może zdecyduj się na zorganizowanie romantycznej kolacji lub wspólnego wyjścia np. na kręgle. Pamiętaj, że Twoja uwaga i okazanie drugiej osobie, że Ci na niej zależy będzie najcenniejszym darem, jaki możesz ofiarować.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla chłopaka na Mikołajki? Macie jakieś inne propozycje?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =