Jaki prezent na Dzień Kobiet dla ukochanej?

Święta    
ocena

Dzień Kobiet to miłe święto, które wraca do łask. Swój początek miało w czasach PRL-u, a jego ówczesnym symbolem były rajstopy i goździk. Ze względów politycznych, chciano zapomnieć o dniu 8 marca, jednak obecnie święto znów stało się popularne i co najważniejsze – obchodzone jest w oderwaniu od polityki.

Jaki prezent na Dzień Kobiet dla ukochanej?

Fot. Anita Szot

W tym szczególnym – dla przedstawicielek piękniejszej części społeczeństwa – dniu, czujemy się jak księżniczki. Mężczyźni sypią kwiatami, a my wreszcie mamy czas dla siebie. Legendarne rajstopy i goździk nie są już tak popularne, a my podpowiadamy, jaki upominek sprawi kobiecie dużo radości.

Kwiaty – to prezent tradycyjny, a mimo to zawsze mile widziany. Wielki bukiet lub jeden mały kwiatuszek, wyraża więcej emocji niż tysiąc słów. Wybierając kwiaty, będziesz mieć gwarancję stuprocentowego zadowolenia.

Własna gwiazda – chciałbyś podarować ukochanej gwiazdkę z nieba? Ta romantyczna metafora może stać się prawdą! Dzięki uruchomieniu w Polsce Sky Star Registry, możesz nazwać jedną z gwiazd w wybranej przez Ciebie konstelacji. Na dowód „przynależności”, dostaniesz gwiezdny certyfikat z wyszczególnioną nazwą oraz  danymi wskazującymi dokładne położenie wybranego ciała niebieskiego. Co prawda, aby zobaczyć swoją gwiazdę, trzeba będzie wykorzystać teleskop, jednak świadomość istnienia gdzieś w przestworzach własnej jaśniejącej kuli, będzie wystarczająca. Robiąc prezent ukochanej kobiecie, dodatkowo wspierasz akcję charytatywną.

czekoladowy masażphotoxpress.com

Czekoladowy masaż – to luksusowy prezent dla najbliższej sercu kobiety. Dzięki temu zabiegowi, poczuje się ona odprężona a jej aromatyczny zapach czekolady pobudzi zmysły. Każda zapracowana i zmęczona codzienną bieganiną dziewczyna, będzie zachwycona taką niespodzianką.

Biżuteria – to klasyczny upominek, który kobiety kochają. Przy wyborze kolczyków czy naszyjnika, kieruj się upodobaniami ukochanej. Zaobserwuj jej styl i wtedy wyrusz na poszukiwania idealnej błyskotki.

Diamentowa myszka – dla kobiet korzystających z komputera. Tradycyjna obudowa myszki, została szczelnie wypełniona cyrkoniami, które z powodzeniem błyszczą równie imponująco co diamenty. Całość wygląda estetycznie i elegancko, a staranne wykonanie zapewnia trwałość produktu.

Książka – dla kobiet  w każdym wieku. Jeśli znasz upodobania literackie żony, mamy, córki czy przyjaciółki, nowość książkowa będzie strzałem w dziesiątkę.

 

 

 UWAGA!

Uśmiech jest równie ważny jak prezenty. Życzliwa i przyjazna atmosfera, składanie życzeń, rozmowy i spotkania sprawiają, że chciałoby się więcej takich radosnych dni w roku.

Mieliście kiedyś wpadkę z nieudanym prezentem? Co wręczyliście?

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =