Jaki prezent na Dzień Mężczyzny?

Święta    
ocena

Dzień Mężczyzny jest okazją do obdarowania swojego chłopaka miłym upominkiem. Jeśli wiesz, co chce otrzymać, masz problem z głowy. Jeśli nie udało Ci się wybadać, o czym marzy, zastanów się, z jakiego prezentu byłby zadowolony i wyrusz na zakupy.

Jaki prezent na Dzień Mężczyzny?

sxc.hu

Niektórym facetom największą frajdę sprawi upominek z wizerunkiem swojej ukochanej. Aby nie podarować mu sztampowego zdjęcia w ramce, połącz przyjemne z pożytecznym. Możesz podarować mu koszulkę czy poduszkę ze swoją podobizną. Albo umieścić swoje zdjęcie na pokrowcu na telefon.

Miej jednak na uwadze, że większość mężczyzn lubi bardziej praktyczne prezenty. Jeśli Twój chłopak spędza długie godziny przed komputerem, podaruj mu podgrzewacz zasilany z USB. Dzięki niemu Twój partner w czasie pracy będzie mógł popijać ciepłą kawę.

Trafnymi upominkami okażą się także te, które pozwolą mu się zrelaksować w wolnym czasie. Doskonałym prezentem jest zatem tarcza z lotkami na magnes.

Jeśli Twój chłopak jest smakoszem herbaty, podaruj mu zestaw do Yerba Mate. Jeśli lubi rozkoszować się smakiem owocowego tytoniu, sprezentuj mu sziszę. Jeśli wieczorem lubi napić się schłodzonego piwa, zaskocz go gadającym otwieraczem, który liczy ilość otwieranych butelek.

W przypadku mężczyzn mających zamiłowanie do sportów ekstremalnych oraz aktywnej formy spędzania wolnego czasu, z pewnością sprawdzi się wykupiony lot szybowcem, jazda quadem, dzień na strzelnicy czy przejażdżka samochodem terenowym.

Jeśli uważasz, że sprezentowanie zegarka, portfela,  krawata czy spinek do koszuli jest przestarzałe i niemodne – mylisz się. Są to bardzo praktyczne prezenty, z których mężczyzna będzie zadowolony. Nie odłoży ich na półkę jak – nawet najpiękniejszą – figurkę, ale będzie z nich korzystał.

Prezentem, który zawsze ucieszy mężczyznę, są także dobre perfumy. Aby nie popełnić błędu w doborze zapachu, podpytaj chłopaka czy chciałby mieć konkretne perfumy. Łatwiej je wybrać, jeśli łączy Cię z mężczyzną bliższa relacja i jesteś w stanie dopasować zapach do jego stylu i sposobu życia.

Ciekawym, a zarazem przydatnym gadżetem będzie także podstawka pod laptopa czy lampka zasilana za pośrednictwem USB.

Pamiętaj, że każdy mężczyzna jest w głębi duszy małym chłopcem, dlatego nawet miniaturowy samochodzik będzie dla niego miłą niespodzianką.

Jakie jeszcze pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny macie? Podajcie nam je w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =