Nietrafiony prezent na Dzień Kobiet

Święta    
ocena

8 marca to taka data, kiedy każda kobieta chce się poczuć wyjątkowa i kochana. Dlatego mężczyźni powinni koniecznie zrobić wszystko, żeby w Dniu Kobiet w pełni zadowolić najbliższe im panie. Najlepszą drogą prowadzącą do tego celu jest obdarowanie partnerki odpowiednim prezentem. Nietrafiony upominek z tej okazji może panów drogo kosztować. Dlatego warto wiedzieć, czym się w tym przypadku kierować, a jakich błędów należy unikać.

Nietrafiony prezent na Dzień Kobiet

sxc.hu

Czego zatem nie należy pod żadnym pozorem wręczać partnerce na Dzień Kobiet?

Upominki praktyczne.

upominki praktyczneŹródło: photoxpress.com

Otóż, pomimo świetlnych lat doświadczeń w tym zakresie okazuje się, że niektórym mężczyznom wciąż zdarza się obdarowywanie kobiet prezentami nie mającymi nic wspólnego z osobistym charakterem. Należą do nich przede wszystkim domowe sprzęty. Oczywiście panowie odznaczają się wybitnym zmysłem praktycznym, jednak komplet nowej zastawy stołowej z pewnością nie sprawi, że partnerka poczuje się bardziej kobieco.

Przewidywalność i nuda.

CzekoladkiŹródło: photoxpress.com

Innym męskim błędem jest mała pomysłowość i pójście po najmniejszej linii oporu. Przykładem tego typu prezentów są przysłowiowe czekoladki. Oczywiście, jeśli mężczyzna słabo zna kobietę, taki podarunek będzie bardzo odpowiedni. Jeżeli jednak jest już z partnerką dłużej, powinien wykazać się większą wrażliwością na jej gusta. Prezent z okazji Dnia Kobiet jest prawdziwym sprawdzianem autentycznego poziomu zainteresowania osobą kobiety.

Co w takim razie chciałyby dostać kobiety na Dzień Kobiet?

Coś kobiecego i seksownego.

BieliznaŹródło: photoxpress.com

Można by powiedzieć, że kwestia odpowiedniego prezentu jest bardzo indywidualna. Mogłaby to być na przykład płyta ulubionego wykonawcy czy książka. Na pewno jednak najlepiej sprawdzą się te upominki, które pozwolą paniom poczuć się naprawdę seksownie i kobieco. Świetnym pomysłem jest tu na przykład piękna koronkowa bielizna lub flakon zmysłowych perfum.

Diamenty, perły, rubiny…

PerłyŹródło: photoxpress.com

Nie bez powodu Marilyn Monroe twierdziła, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Panie uwielbiają być obdarowywane biżuterią. Pięknym łańcuszkiem czy pierścionkiem można z powodzeniem pochwalić się koleżankom. A jak wiadomo, nic nie sprawia kobietom większej przyjemności, niż podziw w oczach przyjaciółek.

Co z kwiatami?

Kwiaty jako dodatekŹródło: photoxpress.com

Kwiaty, drodzy Panowie, powinny być obowiązkowym uzupełnieniem każdego upominku. Nie musi to być od razu wielki bukiet czerwonych róż. Wręcz przeciwnie, kobiety kochają często małe romantyczne wiązanki lub pojedyncze okazy wybrane specjalnie tylko dla nich. Ważne, aby kwiaty miały jakiś konkretny przekaz, żeby wyrażały pożądanie, miłość czy tęsknotę.

Jeśli nadal nie wiesz jak uniknąć kary za nieudany prezent, nie martw się. Jest was więcej! Zobacz:

- Kobiety vs Mężczyźni! - A wszystko przez ten Dzień Kobiet!

Czy zdarzyło się Wam wręczyć nietrafiony prezent? Co to było? Jak wybrnęliście?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =