Pomysł na prezent na walentynki dla dziewczyny

Święta    
ocena

Kwiaty, zwłaszcza czerwone róże symbolizujące miłość, to nieodłączny element dnia Św. Walentego. Podarunki ofiarowane w tym dniu kobietom mają zazwyczaj kolor czerwony, kształt serca i smak czekolady.

Pomysł na prezent na walentynki dla dziewczyny

photoxpress.com

Walentynki dla pań są nieco ważniejszym świętem niż dla panów, wśród których znajdziemy niejednego zagorzałego przeciwnika. Każda kobieta oczekuje, że jej partner będzie pamiętał o niej w tym dniu i obdaruje ją choćby symbolicznym prezentem. Oczywiście nie oznacza to, że panie zadowolą się byle czym. Najważniejsze jest to, aby prezent był kupowany z myślą o niej.

Idealne Walentynki powinny być subtelne, romantyczne i zaskakujące. Kwiaty z tajemniczym bilecikiem dostarczone przez posłańca do pracy stanowią doskonały pomysł. Dzięki takiej oprawie nawet najgorszy dzień od razu przyoblecze różowe barwy. Wyprawa do kina jest klasycznym, ale wciąż doskonałym pomysłem. Pozwólmy damie naszego serca wybrać film, nawet, jeśli to będzie okrutnie romantyczna komedia. Chodzi przecież o budowanie nastroju, nie zaś o ucztę kinomana.

Romantyczna kolacja przy świecach to nieśmiertelny sposób na zdobycie kobiecego serca. Subtelna muzyka, smaczny posiłek, doskonałe wino stworzą wyjątkowy nastrój i świetny wstęp do intymnego tete-a-tete. Jeśli planujemy zaręczymy warto wykorzystać dzień św. Walentego, z pewnością nie będzie bardziej nastrojowego dnia w całym roku.

Bardzo ważny jest element zaskoczenia. Jeśli mamy możliwość możemy wcześniej zaplanować weekendowy wyjazd lub po prostu porwać naszą partnerkę na kilka dni w romantyczny zakątek świata. Oczywiście taka wyprawa nie dość, że wymaga znacznych nakładów finansowych to musi także być doskonale przemyślana – każdy mężczyzna powinien pamiętać o tym, że statystyczna kobieta bez odpowiedniej odzieży, obuwia, kosmetyków i akcesoriów nie będzie w stanie rozkoszować się spontanicznością i romantycznym nastrojem sytuacji.

UWAGA!

Jeszcze raz podkreślamy, że w tym dniu liczy się tak naprawdę pamięć i intencje. Czekoladki, róża, czy walentynkowy drobiazg i romantyczny spacer z pewnością będą przyjęte z ogromnym entuzjazmem.

Jaki był najlepszy prezent jaki zrobiliście na Walentynki swojej ukochanej lub ukochanemu? Podzielcie się pomysłami!

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 3 =