Prezent na Dzień Chłopaka - pomysły

Święta    
ocena

Dzień chłopaka jest w Polsce obchodzony 30 września. Tego dnia nastolatkowie, uczniowie i studenci świętują. Mają nawet szanse, że dostaną od dziewczyn drobne prezenty. Dzień Chłopaka nie jest obchodzony hucznie, ale ma swoich wiernych zwolenników.

Dzień Chłopaka obok mikołajek, gwiazdki i jeszcze paru innych okazji, to kolejny powód do zmartwień dla każdej dziewczyny. Zastanawiają się co kupić i jak zaskoczyć chłopaka. Przygotowując listę odpowiednich prezentów zacznijmy od rzeczy najprostszych. Będziemy je miały pod ręką, kiedy nie wymyślimy czegoś innego niż zazwyczaj. Na naszej liście powinny znaleźć się dobre perfumy, panowie i to w różnym wieku są często wdzięczni za pomoc w tej kwestii. Wpiszmy na listę także inne kosmetyki, może krem do golenia albo cały zestaw do pielęgnacji. Zaraz za kosmetykami powinny być książki i płyty. To zawsze jest dobry prezent i wchodząc do sklepu zawsze coś znajdziemy. Możemy zdecydować się także na zakup ubrania, koszulki albo bluzy, ale to dobre rozwiązanie w sytuacjach, kiedy już kogoś znamy dość dobrze.

Kiedy mamy już żelazną rezerwę prezentową, wymyślamy kolejne propozycje. Z okazji Dnia Chłopaka możemy na przykład wręczyć bilet na koncert jego ulubionego zespołu. To będzie wymagało od nas większego zaangażowania, bo bilet najprawdopodobniej trzeba będzie kupić dużo wcześniej. Zamiast koncertu może to być mecz siatkówki albo piłki nożnej. Jeśli chłopak jest kibicem konkretnej drużyny możemy postarać się o gadżet klubowy, panowie przywiązują dużą wagę do takich spraw. Szaliki, czapki, koszulki wszystko się przyda. Przygotowując prezent możemy postawić także na gadżety samochodowe lub motocyklowe. Rękawice, breloczki, nowe pokrowce na fotele. Warto zrobić wcześniej mały rekonesans i sprawdzić czego chłopak potrzebuje. Jak wiadomo większość mężczyzn lubi rzeczy praktyczne, ale możemy także zrobić kompletnie niepraktyczny prezent. W sklepach ze śmiesznymi rzeczami znajdziemy na pewno jakiś odpowiedni drobiazg. Zestaw śmiesznych kieliszków, skarbonki czy koszulki z dziwnymi nadrukami. Dobrym prezentem są również karnety do siłowni albo na basen.

Z okazji Dnia Chłopaka możemy zorganizować małe przyjęcie albo ugotujmy naszemu mężczyźnie kolację. Innym wyjściem jest zjedzenie kolacji na mieście. Idźmy do kina na jego ulubiony film, tym bardziej, że to zazwyczaj panowie znoszą uwielbiane przez panie komedie romantyczne. Dzień Chłopaka to jego święto i powinien się czuć najważniejszy na świecie.

Który pomysł na prezent najbardziej się Wam podoba? A może macie inne propozycje? Podzielcie się nimi!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =