Prezent na Dzień Ojca - pomysły

Święta    
ocena

Po kilku latach pomysły na prezenty mogą się nam skończyć, tak jest z każdą okazją. Nie ważne czy szukamy prezentu na urodziny, pod choinkę czy z okazji Dnia Ojca. Tak naprawdę prawie każdy prezent będzie dobry, oby nie był to taki sam prezent jak rok temu albo coś, czego tato na pewno nie lubi.

Prezent na Dzień Ojca - pomysły

photoxpress.com

Kwestie zakupu prezentu na Dzień Ojca ułatwia nam pora roku. Święto wszystkich ojców przypada już w czasie kalendarzowego lata, możemy więc zastanowić się nad prezentem, który przyda się w czasie urlopu i weekendów na świeżym powietrzu. Problem mamy rozwiązany jeśli nasz tata uprawia jakiś sport. Jeśli gra w siatkę, możemy kupić mu nową piłkę. Dla grającego w tenisa, może to być zestaw piłek. Możemy też kupić tacie zestaw do badmintona z zastrzeżeniem, że ma grać  razem z mamą. Jeśli jeździ konno wykupmy rajd konny ciekawą trasą, której nie zna.

Duże pole do popisu pozostawia także ogrodnicza lub samochodowa pasja ojca. Możemy mu sprezentować rzadki kwiat, nasiona roślin, które będą ozdobą ogrodu, możemy także kupić album z roślinnością, która rośnie w naszej szerokości geograficznej. Przydadzą się także narzędzia do ogrodu. Prawie każdy mężczyna uwielbia zajmować się swoim samochodem. Możemy więc z okazji Dnia Ojca sprezentować mu zestaw do pielęgnacji auta lub wykupiony karnet do myjni. Sprawdźmy czy tato nie potrzebuje nowych pokrowców na fotele lub innych dodatków do samochodu. Nie będziemy mieli także problemu ze znalezieniem prezentu kiedy znamy hobby naszego taty. W sklepach znajdzie się coś dla wędkarzy, motocyklistów, modelarzy i fotografów amatorów.

Rozejrzyjmy się za dobrą książką i płytą. Zbliżają się wakacje, warto więc kupić przewodnik do miejsca gdzie nasz tato wybiera się na urlop. Przy wyborze prezentu dobrze jest kierować się zasadą, że dobry prezent to taki, którego nasz ojciec sobie sam nie kupi, bo będzie mu szkoda pieniędzy albo stwierdzi, że jest to rzecz mała praktyczna.

Inną kategorią prezentów są prezenty, które możemy zrobić z okazji Dnia Ojca i Dnia Matki. Święta dzieli wprawdzie miesiąc, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólny dla rodziców prezent wręczyć  w dowolnym terminie. Może to być na przykład wspólny weekend. Niespodzianką będzie na pewno wykupiona kolacja w dobrej restauracji. Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością gotówki możemy pomyśleć także o rezerwacji hotelu w jednej z polskich miejscowości wypoczynkowych. W maju i w czerwcu pogoda zazwyczaj dopisuje więc rodzice odpoczną sobie na pewno. Możemy także z okazji ich święta zorganizować wspólny wypad za miasto. Zadbajmy o wszystkie rozrywki dla mamy i taty, im pozostanie jedynie korzystać.

Co powiecie o powyższych propozycjach? Macie jakieś inne fajne pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca? Podzielcie się nimi.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =