Życzenia na Dzień Ojca

Święta    
ocena

Każdy ma swój dzień. Świętują dzieci, mamy, dlaczego więc mieliby nie świętować także ojcowie. Dzień ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca. To dzień kiedy możemy podziękować tacie za jego prace dla nas, za poświęcenie i za okazywaną na każdym kroku pomoc. Jak zwykle w takich sytuacjach najlepsze życzenia, to te które są szczere i złożone z głębi serca.

Czego życzyć tatom z okazji Dnia Ojca? Sami powinniśmy wiedzieć najlepiej za co mamy podziękować. Za pomoc przy odrabianiu lekcji, że są zawsze jak popsuje się nam samochód, że ma pomysł na rozwiązanie naszego każdego problemu, że jest wzorem bycia dobrym tatą. Wszystkie te rzeczy są bardzo ważne. Składając życzenia możemy po prostu podziękować za wszystko dając tacie kwiaty albo drobny prezent. Możemy przygotować laurkę. Nasze życzenia mogą być  bardzo proste, ale możemy też nauczyć się wierszyka lub wpisać na kartkę dłuższe życzenia.

Oto kilka przykładów:

Brakuje słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chce wyrazić wdzięczność właśnie Tobie, najlepszy na świecie tato...

Dziękuję Ci za to, że dopasowałeś swoje życie do mojego. Dziękuję za poczucie, że nie ma dla Ciebie nic droższego na świecie. Dzięki Tobie czuję się potrzebnym i wartościowym człowiekiem. Dziękuję ci za to, że jesteś.

Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i dziś, każdym płynącym z serca życzeniem, zdrowia sił i codziennej radości, wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania.

Kochany tato, dziekuję ci za rady, słowa proste i trudne. Dziekuję za wszystkie wspólne chwile. Za to, że pracujesz dla nas. Tato najdroższy bardzo Cię kochamy i jak umiemy tak pomagamy.

Życzenia składać najlepiej osobiście, ale wiadomo że nie zawsze jesteśmy wstanie przyjechać tego dnia do domu. Warto wtedy zadzwonić lub przysłać kartkę. Jeśli nie możemy pojawić się w domu 23 czerwca, może uda się zrobić to w weekend przed lub weekend po święcie. Tato będzie na pewno mile zaskoczony.

Możemy także zamówić jakąś niespodziankę, które dotrze do ojca razem z życzeniami. Nie zapominajmy o laurkach, to zawsze doskonały sposób na złożenie życzeń. Mogą je przygotować zarówno dzieci jak i dorośli.

W Dzień Ojca możemy także zorganizować mały zjad rodzinny. Tacie będzie na pewno miło, tym bardziej jeśli pojawią się wszystkie dzieci. Najważniejsze, by o Dniu Ojca nie zapomnieć i zrobić wszystko by uczcić to święto jak należy.

Macie inne pomysły na życzenia na Dzień Ojca? Podzielcie się nimi! :)

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 2 =