Zakupy Czy warto kupić Polaroid?

Czy warto kupić Polaroid?

-

Obecnie coraz trudniej kupić zarówno aparat Polaroida (mówię, oczywiście, o aparacie na film do zdjęć natychmiastowych) jak i film do niego, który nigdy nie należał do najtańszych materiałów, na których można rejestrować obraz. Poza tym, w dobie fotografii cyfrowej robienie wglądówek Polaroidem, kiedy dokładnie to samo możemy zrobić każdym aparatem cyfrowym a nawet niektórymi modelami telefonów komórkowych wyposażonych w lepszy aparat, właściwie mija się z celem. Wydaje mi się, że czasy Polaroida dawno już minęły, niemniej należy potraktować go jako wycinek historii fotografii, który przez lata służył zawodowcom. Dla zainteresowanych, na aukcjach internetowych można kupić kultowy model za około 100 zł.

Oczywiście, Polaroid, produkuje także inne aparaty, zarówno analogowe, jak i cyfrowe. I chociaż, w zdecydowanej większość modeli, jego produkty przeznaczone są dla masowego odbiorcy, to Polaroid produkuje także aparaty dla profesjonalistów.

polaroid cenasxc.hu

Jednakże, bez względu na jego zasługi na polu fotografii i trwałe miejsce w historii, dzisiaj Polaroid może być rozpatrywany jedyne w kategorii „gadżet” lub „zabytek”.

A co Wy myślicie na ten temat? Warto? Podzielcie się opiniami.

Dawid Markiewicz

Dawid Markiewicz – fotograf i dziennikarz. Specjalizuje się przede wszystkich w fotografii ślubnej oraz fotografii mody. Właściciel firmy fotograficznej „Wonderland”

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Tajna jednostka do zadań specjalnych. Autor fotograficznych świadectw obecności. W swoich fotograficznych poszukiwaniach obiektyw kieruję głównie na ludzi.

Wykonuję sesje modowe, reklamowe, profesjonalne portfolia dla modelek i modeli oraz fotoreportaże i plenery ślubne. Należę do prestiżowych, międzynarodowych organizacji, zrzeszających najlepszych fotografów i fotoreporterów ślubnych na świecie: The Wedding Photojournalist Association (WPJA) oraz The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Asociation ([AG]WPJA).

Zainteresowanych zapraszam do współpracy przy tworzeniu fotograficznych opowieści, zarówno ze świata mody, jak i wszystkich, którzy planują zmienić stan cywilny - www.dawidmarkiewicz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zasiłek dla bezrobotnych w Austrii – terminy, dokumenty.

Zasiłek dla bezrobotnych w Austrii określany jest jako Arbeitslosengeld. Przysługuje on osobom zdolnym do pracy i jej poszukujących, które przez odpowiedni okres czasu opłacały obowiązkowe składki na ubezpieczenie i złożyły właściwy wniosek.

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Celem kredytu konsolidacyjnego jest zmniejszenie kredytobiorcy płatności miesięcznej. Polega na zamianie kilku kredytów na jeden. Reklamy mówią, że tańszy, ale żeby tak było trzeba dobrze rozważyć ten wybór.

Zobacz też

Masa kajmakowa – przepis

Kajmak w Polsce i Dulce de leche na świecie łączy jedno – to dwie nazwy na tę samą słodką, jasnobrązową masę, powstałą na bazie mleka i cukru, dodawaną do wszelkich słodkich wypieków: serników, kremów, tortów, babeczek, a nawet naleśników i kanapek.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: