Jak dodawać zdjęcia na Allegro?

Zakupy    
ocena

Dodawanie zdjęć na allegro to bardzo przydatna funkcja. Dobrze zrobione zdjęcie właściwie przedstawi produkt i jednocześnie zachęci do zakupu. Opis produktu uzupełniony świetnym zdjęciem to gwarancja sprzedaży i zadowolonego klienta.

Jak dodawać zdjęcia na Allegro?

Redakcja

Zdjęcia na Allegro dodaje się podczas tworzenia aukcji. Aby stworzyć aukcję, należy zalogować się w serwisie i stworzyć nową aukcję.

allegro

Aby wystawić aukcję, należy kliknąć na „moja sprzedaż” i następnie „Wystaw”. Otworzy się proces dodawania aukcji. W trzecim kroku o nazwie „dane przedmiotu” będzie możliwość umieszczenia zdjęć.

konto allegro

Po kliknięciu na przycisk „dodaj własne” pojawi się okno eksploratora Windows umożliwiające wybór zdjęcia zapisanego na naszym dysku. Zdjęcie to należy zaznaczyć i kliknąć przycisk potwierdzenia. Możliwe jest dodanie maksymalnie ośmiu zdjęć. Należy dokładnie przejrzeć cennik ponieważ koszt zdjęcia różni się w zależności od jego wielkości. Trzeba pamiętać, że konieczne jest uiszczenie opłaty, gdy chcemy umieścić miniaturkę zdjęcia obok nazwy na liście produktów.

Jeżeli mamy dużo zdjęć o wysokiej jakości, możemy się zastanowić, czy nie lepiej użyć jednego z serwisów typu aukcjoner.pl, które umożliwiają hosting czyli stworzenie galerii zdjęć. Na stronie aukcji pojawi się okienko serwisu aukcjoner.pl. Takie rozwiązanie umożliwia zmniejszenie kosztów dodawania zdjęć na aukcji.

allegro

Co zazwyczaj kupujecie na Allegro? Wolicie zakupy internetowe czy tradycyjne?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =