Co kupić koledze na urodziny?

Okoliczności    
ocena

Urodziny u kolegi to zawsze świetna okazja do dobrej zabawy. Na imprezie nie możemy jednak pojawić z gołymi rękami. Znalezienie prezentu nie powinno być większym problemem. Urodzinowy podarunek nie musi być praktyczny, ale może. Może być śmieszny i do niczego nie potrzebny, ale nie musi taki być. Mamy tu dużą dowolność, bo chodzi przecież o to żeby się dobrze bawić.

Co kupić koledze na urodziny?

photoxpress.com

Robiąc prezent koledze odwiedźmy koniecznie sklep z śmiesznymi rzeczami. To bardzo inspirujące miejsce. Zgromadzone tam przedmioty sprawią, że wybierzemy prezent o którym byśmy wcześniej nawet nie pomyśleli. Mogą to być na przykład sztuczne muchy, wyglądają bardzo realistycznie i przydadzą się do robienia kawałów. Tak jak sztuczne palce, wybuchające zapałki, guma do żucia z karaluchem w środki itd. itd. Urodzinowym prezentem może być też peruka lub straszna maska. Na prezentowej liście powinien znaleźć się też kufel ze śmiesznym nadrukiem i kubek. Kubki to od lat jedne z popularniejszych podarunków, można je dostać w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. To doskonała pamiątka, która często towarzyszy jubilatowi przez długie lata.

Stara sprawdzona metoda przy robieniu dobrych prezentów to dostosowanie się do potrzeb osoby, której je wręczamy. Jeśli kolega jest fanem modelarstwa wtedy kupujemy kolejny samolot do sklejania. Pasjonuje się starymi komiksami, poszukajmy w antykwariatach unikatowych egzemplarzy. Problemu z prezentem nie będzie jeśli kolega jest kibicem, wtedy możemy obdarować go koszulką ukochanego klubu albo innymi klubowymi gadżetami.

Wśród prezentów ubraniowych na naszą uwagę zasługują: w zimie może być to szalik w komplecie z czapką, o każdej porze roku koszulka a nadrukiem ( można zamówić nadruk własnego pomysłu) i bluza, latem-czapka z daszkiem.

Do prawie zawsze trafionych prezentów należą prezenty, które wykorzystamy do pracy z komputerem. Wszelkie nośniki, słuchawki i inne gadżety ucieszą każdego. Pamiętajmy też o książkach i płytach. Panowie lubią drobiazgi związane z ich motoryzacyjnymi pasjami. Możemy więc kupić breloczek do kluczy albo zestaw do pielęgnacji samochodu. Jeśli tylko jest taka możliwość zabierzmy jubilata na koncert czy mecz.

Doskonałym prezentem urodzinowym jest zorganizowanie urodzinowej imprezy niespodzianki. Zaproszenie wspólnych znajomych nie powinno być problemem, a dodatkowo w przygotowanie urodzinowego przyjęcia możemy wciągnąć kilka osób. Powinniśmy wykazać się maksymalną dyskrecją. Zaskoczonego kolegę na jego własnym przyjęciu możemy przywitać tortem z odpowiednią liczbą świeczek.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla kolegi na urodziny? Macie jakieś inne pomysły?

OCENA
1.91
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =