Okoliczności Co kupić koledze na urodziny?

Co kupić koledze na urodziny?

-

Robiąc prezent koledze odwiedźmy koniecznie sklep z śmiesznymi rzeczami. To bardzo inspirujące miejsce. Zgromadzone tam przedmioty sprawią, że wybierzemy prezent o którym byśmy wcześniej nawet nie pomyśleli. Mogą to być na przykład sztuczne muchy, wyglądają bardzo realistycznie i przydadzą się do robienia kawałów. Tak jak sztuczne palce, wybuchające zapałki, guma do żucia z karaluchem w środki itd. itd. Urodzinowym prezentem może być też peruka lub straszna maska. Na prezentowej liście powinien znaleźć się też kufel ze śmiesznym nadrukiem i kubek. Kubki to od lat jedne z popularniejszych podarunków, można je dostać w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. To doskonała pamiątka, która często towarzyszy jubilatowi przez długie lata.

Stara sprawdzona metoda przy robieniu dobrych prezentów to dostosowanie się do potrzeb osoby, której je wręczamy. Jeśli kolega jest fanem modelarstwa wtedy kupujemy kolejny samolot do sklejania. Pasjonuje się starymi komiksami, poszukajmy w antykwariatach unikatowych egzemplarzy. Problemu z prezentem nie będzie jeśli kolega jest kibicem, wtedy możemy obdarować go koszulką ukochanego klubu albo innymi klubowymi gadżetami.

Wśród prezentów ubraniowych na naszą uwagę zasługują: w zimie może być to szalik w komplecie z czapką, o każdej porze roku koszulka a nadrukiem ( można zamówić nadruk własnego pomysłu) i bluza, latem-czapka z daszkiem.

Do prawie zawsze trafionych prezentów należą prezenty, które wykorzystamy do pracy z komputerem. Wszelkie nośniki, słuchawki i inne gadżety ucieszą każdego. Pamiętajmy też o książkach i płytach. Panowie lubią drobiazgi związane z ich motoryzacyjnymi pasjami. Możemy więc kupić breloczek do kluczy albo zestaw do pielęgnacji samochodu. Jeśli tylko jest taka możliwość zabierzmy jubilata na koncert czy mecz.

Doskonałym prezentem urodzinowym jest zorganizowanie urodzinowej imprezy niespodzianki. Zaproszenie wspólnych znajomych nie powinno być problemem, a dodatkowo w przygotowanie urodzinowego przyjęcia możemy wciągnąć kilka osób. Powinniśmy wykazać się maksymalną dyskrecją. Zaskoczonego kolegę na jego własnym przyjęciu możemy przywitać tortem z odpowiednią liczbą świeczek.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla kolegi na urodziny? Macie jakieś inne pomysły?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Objawy palenia marihuany – jak rozpoznać, że ktoś palił marihuanę?

Palenie marihuany jest w naszym kraju zakazane. Trawka to wprawdzie narkotyk z tak zwanej słabej grupy środków działających na centralny układ nerwowy, jednak może się stać wstępem do sięgnięcia po twarde narkotyki i doprowadzić do uzależnienia. Rodzice dorastających dzieci powinni więc znać objawy używania tego środka, żeby mogli w porę zareagować.

Czym jest ACTA?

Kontrowersje wokół ACTA zaciemniły rzeczywisty charakter tego dokumentu prawnego. Acta jest umową międzynarodową multilateralną - wielostronną, do której w każdej chwili mogą przystąpić zainteresowane państwa z całego świata. Wskazane w niej rozwiązania nie są niczym zaskakującym wobec polskiego prawa, jakie obowiązuje od wielu lat i które jest - w wielu przypadkach - znacznie surowsze niż standardy ochrony przyjęte w powszechnie oprotestowanym ACTA.

Zobacz też

Działalność gospodarcza na emeryturze

W polskich realiach po przejściu na emeryturę, uzyskujemy środki, które nie zawsze pozwalają na cieszenie się jesienią życia. Większość emerytów i rencistów zdolnych do pracy zarobkowej podejmuje ją. Kto z nas nie widział emeryta jako ochroniarza?

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: