Co kupić koleżance na urodziny?

Okoliczności    
ocena

Urodzinowy prezent dla koleżanki jak każdy zresztą prezent może być dla nas kłopotliwy. Jest tak kiedy kompletnie nie mamy pomysłu na taki podarunek. Bywa też, że na urodzinową imprezę jesteśmy zaproszeni w ostatniej chwili i na znalezienie odpowiedniego prezentu mamy kilka godzin. W takiej sytuacji nasze poszukiwania zacznijmy w sklepach-galeriach, gdzie pułki uginają się pod pięknymi przedmiotami.

Co kupić koleżance na urodziny?

photoxpress.com

W takich galeriach znajdziemy prezenty niepowtarzalne i co ważne w różnych cenach. Naszym prezentem mogą być na przykład oryginalne kolczyki. Wykonują je zazwyczaj artyści, którzy mają niezwykłe pomysły na łączenie ze sobą różnych materiałów. Dzięki temu my mamy gwarancje, że kupujemy kolczyki jedyne w swoim rodzaju. W galeriach znajdziemy ozdobne poduszki i śmieszne zawieszki na drzwi. Ramki na zdjęcia i albumy na zdjęcia. Galerie pełne są też drobiazgów, które lubi każda kobieta i dziewczyna. Szklane słonie, ceramiczne figurki o różnych kształtach, świeczniki i małe grafiki.

W prezencie możemy dać biżuterie i to nie tylko wspomniane już kolczyki z artystyczną duszą. Możemy na przykład kupić samą zawieszkę na łańcuszek albo komplet z kolczykami. Koleżankę powinny ucieszyć oryginalne korale, ich wybór w sklepach jest ogromny. Możemy zdecydować się na korale z kamieniami naturalnymi albo tańszymi sztucznymi, które wcale nie są  brzydsze. Modna jest biżuteria z minerałami. Oprawione w srebro agaty czy bursztyny to piękne dodatki do każdej kreacji. Miłą niespodzianką dla naszej koleżanki będzie kiedy przyniesiemy jej biżuterie z kamieniami, które odpowiadają jej znakowi zodiaku. Onyks pasuje do Koziorożców, do Strzelców szafiry, do Ryb szmaragdy i koral, bursztyny do Wodnika,  a do Panien agaty i topaz. Kamieni pojawiają się nie tylko przy biżuterii, możemy na przykład sprezentować koleżance breloczek z minerałami.

Urodzinowym prezentem dla koleżanki może być też drewniane pudełko na drobiazgi, artystycznie zdobiona skrzynka na klucze i kuferek na biżuterie. Możemy sprezentować jej skarbonkę, ładny zegar do pokoju czy kubek. Wśród sprawdzonych podarunków znajdują się  anioły. W sprzedaży jest duży ich wybór. Duże i małe, do postawienia lub powieszenia, wykonane z przeróżnych materiałów. Prezentem mogą być szklane drobiazgi, np. wazon na kwiaty albo zestaw kieliszków.

Żelazna rezerwa prezentowa na każdą okazje to książki i płyty. W księgarniach i sklepach muzycznych zawsze coś znajdziemy. Podobnie jest z kosmetykami. W przypadku ubrań powinniśmy raczej postawić na drobiazgi np. apaszka albo rękawiczki. Zakup czegoś większego to ryzyko, chyba że doskonalone znamy gust i rozmiar naszej koleżanki.

Jak myślicie, co jest jeszcze może być odpowiednim prezentem dla koleżanki na urodziny? Macie jakieś inne pomysły?

OCENA
4.25
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =