Co kupić tacie na imieniny?

Okoliczności    
ocena

Prezenty dla taty dzielą się na te praktyczne i niepraktyczne. Cieszą wszystkie, ale pod warunkiem, że skarpetki dajemy raz na kilka lat, a nie co roku. Wybór odpowiedniego podarunku nie jest łatwy. Czasem warto połączyć siły z rodzeństwem i wyruszyć na poszukiwania wspólnie. Jeśli jesteśmy zdani tylko na siebie będzie trudniej, ale zawsze można podpytać przyjaciół o ich pomysłowe rozwiązania.

 Co kupić tacie na imieniny?

photoxpress.com

W żelaznym zestawie prezentów dla każdego mężczyzny, a więc i dla naszego taty, są koszule. Prezent gustowny i zawsze elegancki. Dla drobnego urozmaicenia możemy jednak podarować koszulę w innym kolorze niż zazwyczaj. Odrobina szaleństwa przy robieniu prezentów jest wskazana. Możemy pójść też krok dalej dobierając do ekstrawaganckiej koszuli odpowiedni krawat. Takich zestawów w męskiej szafie nigdy zbyt wiele. Tata nie obrazi się też jeśli znajdzie pod choinką nowy portfel, pióro, zapalniczkę, papierośnicę, skórzany pasek, scyzoryk, piersiówkę albo wizytownik. W roli prezentu świetnie sprawdza się również zestaw do otwierania win.

Druga grupa prezentów dla taty to podarunki, które związane są z jego pasjami. Z tym, co pozwala mu się oderwać od codziennych obowiązków. Może warto pomyśleć o zestawie narzędzi, albo nowej skrzynce na narzędzia. Jeśli przez całą zimę marzy o łowieniu ryb, wybierzmy się do sklepu wędkarskiego. Tam na pewno znajdziemy parę odpowiednich gadżetów. Jeśli pasją taty jest ogrodnictwo, spróbujmy poszukać jakiejś rzadkiej rośliny albo nasion z których wyrosną wiosną kwiaty.

Warto też sprawdzić, czy tata nie potrzebuje nowych pokrowców do samochodu albo zestawu do pielęgnacji auta. Być może twój tata kolekcjonuje monety, wtedy możemy mu sprezentować specjalny album do ich przechowywania. Kopalnią prezentów są sklepy z płytami i filmami. Zastanówmy się nad zestawem filmów ulubionego reżysera albo płytami ulubionego zespołu. Nie zapominajmy w tym miejscu o pasjach sportowych. Pod choinką znajdzie się miejsce zarówno na nowe kije golfowe, jak i szachy.

Panów fascynują technologiczne nowości, ojcowie nie należą do wyjątków. Jeśli dysponujemy odpowiednimi funduszami możemy pokusić się o zakup nowej nawigacji samochodowej, dysku zewnętrznego, dobrej jakości słuchawek albo torby na laptopa.

Bez względu na okazję, świetnym prezentem są książki. W księgarniach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji. Czasem warto też zajrzeć do antykwariatów, które są skarbcami z niezwykłymi książkami. Przy odrobinie szczęścia możemy tam znaleźć jedno z pierwszych wydań ulubionej książki taty. Z takiego prezentu ucieszy się na pewno. Wykorzystajmy też okazję, jeśli w nasze ręce wpadło wspólne zdjęcia taty z mamą z początkowej fazy ich znajomości. Pięknie oprawione będzie bardzo miłą imieninową niespodzianką.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na imieniny dla taty? Macie jakieś inne pomysły?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =