Okoliczności Co kupić tacie na imieniny?

Co kupić tacie na imieniny?

-

W żelaznym zestawie prezentów dla każdego mężczyzny, a więc i dla naszego taty, są koszule. Prezent gustowny i zawsze elegancki. Dla drobnego urozmaicenia możemy jednak podarować koszulę w innym kolorze niż zazwyczaj. Odrobina szaleństwa przy robieniu prezentów jest wskazana. Możemy pójść też krok dalej dobierając do ekstrawaganckiej koszuli odpowiedni krawat. Takich zestawów w męskiej szafie nigdy zbyt wiele. Tata nie obrazi się też jeśli znajdzie pod choinką nowy portfel, pióro, zapalniczkę, papierośnicę, skórzany pasek, scyzoryk, piersiówkę albo wizytownik. W roli prezentu świetnie sprawdza się również zestaw do otwierania win.

Druga grupa prezentów dla taty to podarunki, które związane są z jego pasjami. Z tym, co pozwala mu się oderwać od codziennych obowiązków. Może warto pomyśleć o zestawie narzędzi, albo nowej skrzynce na narzędzia. Jeśli przez całą zimę marzy o łowieniu ryb, wybierzmy się do sklepu wędkarskiego. Tam na pewno znajdziemy parę odpowiednich gadżetów. Jeśli pasją taty jest ogrodnictwo, spróbujmy poszukać jakiejś rzadkiej rośliny albo nasion z których wyrosną wiosną kwiaty.

Warto też sprawdzić, czy tata nie potrzebuje nowych pokrowców do samochodu albo zestawu do pielęgnacji auta. Być może twój tata kolekcjonuje monety, wtedy możemy mu sprezentować specjalny album do ich przechowywania. Kopalnią prezentów są sklepy z płytami i filmami. Zastanówmy się nad zestawem filmów ulubionego reżysera albo płytami ulubionego zespołu. Nie zapominajmy w tym miejscu o pasjach sportowych. Pod choinką znajdzie się miejsce zarówno na nowe kije golfowe, jak i szachy.

Panów fascynują technologiczne nowości, ojcowie nie należą do wyjątków. Jeśli dysponujemy odpowiednimi funduszami możemy pokusić się o zakup nowej nawigacji samochodowej, dysku zewnętrznego, dobrej jakości słuchawek albo torby na laptopa.

Bez względu na okazję, świetnym prezentem są książki. W księgarniach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji. Czasem warto też zajrzeć do antykwariatów, które są skarbcami z niezwykłymi książkami. Przy odrobinie szczęścia możemy tam znaleźć jedno z pierwszych wydań ulubionej książki taty. Z takiego prezentu ucieszy się na pewno. Wykorzystajmy też okazję, jeśli w nasze ręce wpadło wspólne zdjęcia taty z mamą z początkowej fazy ich znajomości. Pięknie oprawione będzie bardzo miłą imieninową niespodzianką.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na imieniny dla taty? Macie jakieś inne pomysły?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zupa szczawiowa z jajkiem – przepis

Zupa szczawiowa kojarzy się z dzieciństwem. Jej kwaśny, orzeźwiający smak doskonale pasuje do lata i upału. Masz ochotę?

Kredyt w rachunku bieżącym – debet

Kredyt w rachunku to rewelacyjne rozwiązanie dla osób o stałych dochodach, takich które wpływają na konto bankowe. Wpływy te są bowiem podstawą przyznania kredytu. O kredyt w rachunku może starać się klient, który ma w danym banku konto osobiste od minimum 3-6 miesięcy i wpływa na nie jego wynagrodzenie.

Zobacz też

jak być samcem alfa na imprezie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyzna pewny siebie, dający kobiecie poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, a przy tym wrażliwy i uczuciowy jest ideałem kobiety. Kiedy jesteś na imprezie, aktywuj w sobie samca alfa! Użyj do tego mowy ciała, dzięki niej szybko wyślesz kobiecie komunikat, że jesteś prawdziwym mężczyzną, a nie niedojrzałym chłopczykiem.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: