Jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu?

Okoliczności    
ocena

Nasi mężczyźni tak samo jak i my lubią dostawać prezenty. Bardzo miło będzie im także kiedy dostaną od nas drobiazg z okazji rocznicy ślubu. Panowie lubią praktyczne rzeczy, więc ucieszą się i z telefonu, ale i ze wspólnego wyjazdu. Najważniejsze by tego dnia było miło nam obojgu.

Mężczyźni kochają przygody. Rocznica ślubu to okazja by zorganizować szaloną wyprawę we dwoje. Możemy wynająć samochód terenowy, skoczyć na bungee i pojechać na spływ kajakowy. Nasi mężowie będą zachwyceni jeśli okaże się, że bawimy się równie dobrze co oni. Przy okazji damy szansę sobie na poznanie nowych rozrywek. Możemy także po prostu wyjechać na weekend we dwoje. Wynajmijmy pokój w hotelu, w miejscowości gdzie będziemy mieli gdzie odpocząć i gdzie zjeść dobry posiłek. Na koniec wieczoru wino w romantycznych okolicznościach i wspólna kąpiel, na pewno będzie miło.

Propozycji prezentów dla męża jest wiele. Z okazji rocznicy ślubu możemy wręczyć mu specjalnie zrobiony na tę okazje album ze zdjęciami. Im dłużej jesteśmy małżeństwem tym album będzie obszerniejszy. Panowie lubią nowinki techniczne. Jeśli stać nas na poważniejszy wydatek możemy kupić mu nowy telefon, gadżety komputerowe i samochodowe. Rocznica ślubu to także dobry moment by docenić pasje męża. Prezentem może być więc sprzęt wędkarski, nowy model samolotu do sklejania, zbroje jeśli interesuje się rycerstwem, film ulubionego reżysera, sprzęt narciarski itd. Mąż na pewno ucieszy się z takiego prezentu, tym bardziej że będzie mógł z niego korzystać jeszcze długo po rocznicy.

Panowie coraz chętniej korzystają z usług gabinetów kosmetycznych. Z okazji rocznicy możemy więc wykupić im pakiet zabiegów, tym bardziej że gabinety mają coraz szerszą i lepszą ofertę dla męskiej klienteli. Mogą to być masaże i maseczki, dzięki którym mężowie będą czuli się lepiej, a i my na tym skorzystamy. Możemy także kupić mężowi karnet do siłowni, na basen lub na squasha.

Wyjdźmy z mężem do kina, do teatru albo na mecz. Połączmy wyjście z kolacją w dobrej restauracje. Postarajmy się, żeby było to nasze święto. Jeśli mamy już dzieci możemy poprosić kogoś o zajęcie się nimi. Pobądźmy w domu sami, dobrze zrobi to naszemu związkowi i nam. Z okazji rocznicy ślubu możemy także zorganizować imprezę, na którą zaprosimy przyjaciół, rodzinę i znajomych. To zawsze dobra okazja do wspomnień, możemy na przykład przygotować wspólne oglądanie filmu z wesela. Możemy także umówić się z mężem, że nie robimy sobie prezentów, ale za to kupujemy cos extra do domu. Może to być np. zestaw kina domowego.

Co powiecie o powyższych propozycjach? Macie jakieś inne fajne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu dla męża? Podzielcie się nimi.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =