Okoliczności Jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu?

Jaki prezent dla męża na rocznicę ślubu?

-

Mężczyźni kochają przygody. Rocznica ślubu to okazja by zorganizować szaloną wyprawę we dwoje. Możemy wynająć samochód terenowy, skoczyć na bungee i pojechać na spływ kajakowy. Nasi mężowie będą zachwyceni jeśli okaże się, że bawimy się równie dobrze co oni. Przy okazji damy szansę sobie na poznanie nowych rozrywek. Możemy także po prostu wyjechać na weekend we dwoje. Wynajmijmy pokój w hotelu, w miejscowości gdzie będziemy mieli gdzie odpocząć i gdzie zjeść dobry posiłek. Na koniec wieczoru wino w romantycznych okolicznościach i wspólna kąpiel, na pewno będzie miło.

Propozycji prezentów dla męża jest wiele. Z okazji rocznicy ślubu możemy wręczyć mu specjalnie zrobiony na tę okazje album ze zdjęciami. Im dłużej jesteśmy małżeństwem tym album będzie obszerniejszy. Panowie lubią nowinki techniczne. Jeśli stać nas na poważniejszy wydatek możemy kupić mu nowy telefon, gadżety komputerowe i samochodowe. Rocznica ślubu to także dobry moment by docenić pasje męża. Prezentem może być więc sprzęt wędkarski, nowy model samolotu do sklejania, zbroje jeśli interesuje się rycerstwem, film ulubionego reżysera, sprzęt narciarski itd. Mąż na pewno ucieszy się z takiego prezentu, tym bardziej że będzie mógł z niego korzystać jeszcze długo po rocznicy.

Panowie coraz chętniej korzystają z usług gabinetów kosmetycznych. Z okazji rocznicy możemy więc wykupić im pakiet zabiegów, tym bardziej że gabinety mają coraz szerszą i lepszą ofertę dla męskiej klienteli. Mogą to być masaże i maseczki, dzięki którym mężowie będą czuli się lepiej, a i my na tym skorzystamy. Możemy także kupić mężowi karnet do siłowni, na basen lub na squasha.

Wyjdźmy z mężem do kina, do teatru albo na mecz. Połączmy wyjście z kolacją w dobrej restauracje. Postarajmy się, żeby było to nasze święto. Jeśli mamy już dzieci możemy poprosić kogoś o zajęcie się nimi. Pobądźmy w domu sami, dobrze zrobi to naszemu związkowi i nam. Z okazji rocznicy ślubu możemy także zorganizować imprezę, na którą zaprosimy przyjaciół, rodzinę i znajomych. To zawsze dobra okazja do wspomnień, możemy na przykład przygotować wspólne oglądanie filmu z wesela. Możemy także umówić się z mężem, że nie robimy sobie prezentów, ale za to kupujemy cos extra do domu. Może to być np. zestaw kina domowego.

Co powiecie o powyższych propozycjach? Macie jakieś inne fajne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu dla męża? Podzielcie się nimi.

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Konto bankowe na poczcie – wady i zalety

W przedświątecznym okresie wielu z nas odwiedzało zapewne placówki poczty w celu nabycia znaczków na świąteczne kartki. Z roku na rok coraz bardziej widać na poczcie działania marketingowe podjęte w celu zdobycia kolejnych klientów przez Bank Pocztowy.

Czym są odsetki ustawowe?

Odsetki ustawowe to powszechnie wykorzystywana forma odszkodowania za opóźnienie w spełnieniu świadczeń pieniężnych. Są stosowane głównie w celu zabezpieczenia interesów stron i uproszczenia procedury uzyskania odszkodowania za zwłokę w regulowaniu płatności. Czym są odsetki ustawowe i w jakim terminie ulegają przedawnieniu? Przedstawiamy najważniejsze zagadnienia.

Zobacz też

Jak się zachować na plaży?

Czas spędzony na plaży może być miłym wypoczynkiem, ale też może stać się powodem niezadowolenia innych. Jak zachować się, aby czas na plaży na długo pozostał w dobrych wspomnieniach? Co radzi savoir-vivre?

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: