Jaki prezent dla nauczyciela?

Okoliczności    
ocena

Dzień Nauczyciela, koniec roku szkolnego, imieniny wychowawcy to okazje, kiedy klasa zastanawia się nad wyborem prezentu dla swojego mentora. Często młodzież wybiera kwiaty i jest to prezent jak najbardziej stosowny i wyraża ich szacunek oraz sympatię. Zdarzają się także okazje, gdy uczniowie zechcą podarować nauczycielowi jakiś konkretny przedmiot, który jest podziękowaniem za trud pracy wychowawczej. Zastanawiając się nad podarunkiem, warto wziąć pod uwagę rekwizyty, które będą pomocne w życiu zawodowym profesora. Prezentujemy pomysły na eleganckie, a zarazem praktyczne upominki.

Jaki prezent dla nauczyciela?

Fot. Anita Szot

Budzik retro z mp3 – ten nowoczesny gadżet wygląda staroświecko. Typowa obudowa zegarka ze straszliwie hałasującymi dzwonkami na górze, wraca do łask. Na szczęście, dzwonki są jedynie imitacją. Dzięki możliwości podłączenia budzika do komputera, nauczyciel samodzielnie wybierze melodię, która wybudzi go ze snu. Ulubiony przebój słyszany o poranku, wprawi belfra w pozytywny i łagodny nastrój.

Ogromny kubek – nauczyciel musi dbać o struny głosowe, które nieustannie są przeciążone, dlatego tak ważną sprawą dla niego jest picie dużej ilości napojów. Gigantyczny kubek pozwoli na zaspokojenie pragnienia podczas każdej lekcji, a wygodna ucho w kształcie kastetu zapewni komfort użytkowania.

prezent dla nauczyciela

Źródło: photoxpress.com


Chocotelegram – czyli najsłodszy telegram świata. Wymyślona przez uczniów wiadomość zostanie umieszczona na kwadratowych czekoladkach. Cukiernik wyrzeźbi kształtne litery, a nauczyciel na długo zapamięta nadawców czekoladowej wiadomości. Oprócz własnego tekstu, można wybrać rodzaj pomadek i opakowanie.

Pamięć przenośna USB z dodatkową funkcją wskaźnika – to prezent, który przyda się każdemu nauczycielowi korzystającemu z urządzeń multimedialnych. Elegancka mosiężna obudowa i niewielki rozmiar to główne cechy wizualne produktu. Na lekcji, wskaźnik zostanie wykorzystany do zdalnego sterowania np. prezentacjami. Na co dzień przedmiot pełni funkcję pen drive'a.

Zestaw do pisania – na, który składają się: wieczne pióro, długopis oraz nóż do otwierania kopert. Całość wykonana jest z drzewa różanego, wraz ze stylową obudową.

Album na zdjęcia – z możliwością umieszczenia fotografii również na okładce. Wybór takiego prezentu należy wzbogacić zdjęciami klasowymi z różnych uroczystości, wycieczek i codziennych dni. Oprócz eleganckiej formy, prezent taki stanowi sentymentalną pamiątkę i najbardziej pasuje do nauczycieli, z którymi uczniowie mieli stały i dobry kontakt.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem dla nauczyciela? Macie jakieś pomysły?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =