Jaki prezent dla żony na rocznicę ślubu?

Okoliczności    
ocena

Kobiety pamiętają o wszystkich rocznicach, pierwsza randka, pierwszy pocałunek, no i oczywiście rocznice ślubu. Tak naprawdę nie ważne, która jest to rocznica, ale pamiętajmy, by każdą wyróżnić w sposób szczególny. Świętujmy ją oboje i cieszmy się tym dniem, bo to przecież nasze wspólne święto.

Jaki prezent dla żony na rocznicę ślubu?

photoxpress.com

Prezentem na rocznicę ślubu może być na przykład wypad dla dwojga. Żona na pewno doceni wysiłek, jaki włożymy w zorganizowanie wspólnego weekendu. Trzeba przecież najpierw znaleźć odpowiednie miejsce, zamówić miejsca, zgrać terminy i zadbać o dodatkowe atrakcje. Najważniejszy jest wybór miejsca. Może to być miejscowość, która miło się nam kojarzy. Może spędziliśmy tam pierwsze wspólne wakacje lub tam właśnie się poznaliśmy. Zastanówmy się także nad tym, czy nie zabrać żony w jej wymarzone miejsce. Na pewno o czymś wspominała lub wskazywała niewinnie na artykuł w gazecie. Będzie tym bardziej mile zaskoczona, kiedy okaże się, że naprawdę jej słuchaliśmy. Miejsce gdzie spędzimy rocznicowy weekend powinno być niezwykłe. Nie jedźmy do kurortu z którego wrócimy zmęczeni i niezadowoleni. Zadbajmy także o dodatkowe atrakcje. Sprawdźmy wcześniej co można zwiedzić, gdzie zjeść romantyczną kolacje. Najlepiej jeszcze przed wyjazdem zamówić miejsca w restauracji i zarezerwować bilety na inne atrakcje.

Nie bójmy się także z pozoru zwykłych prezentów. Żonie będzie zadowolona, jeśli z okazji rocznicy wręczymy jej sukienkę, elegancką bluzkę, jedwabną apaszkę lub inną część garderoby. Możemy kupić również torebkę. Jeśli nie jesteśmy pewni własnego wyboru, poprośmy o wsparcie przyjaciółkę żony. Dobrym prezentem jest także biżuteria. Może to być oryginalna brosza, kolczyki lub naszyjnik. Do biżuterii możemy ponadto dołożyć szkatułkę do trzymania kosztowności. Kolejnym dobrym prezentem z okazji rocznicy ślubu będą perfumy. I bezwzględnie pamiętajmy o kwiatach. Nie ważne gdzie spędzamy rocznice, bukiet kwiatów będzie wielką przyjemnością dla każdej kobiety.

Z okazji rocznicy ślubu możemy także wykupić żonie masaże, wizytę w spa i inne zabiegi relaksujące. Zabierzmy żonę do teatru lub opery, nawet jeśli my sami specjalnie za tym nie przepadamy.

Nienajlepszym prezentem z okazji rocznicy ślubu są na przykład sprzęty do kuchni. Postarajmy się by nasz rocznicowy podarunek był związany wyłącznie z przyjemnością, a nie czymś, co może przydać się kobiecie w czasie codziennych obowiązków. Prezent powinien być czymś z czego skorzysta wyłącznie żona lub skorzystamy z tego oboje.

Postarajmy się również, by przebieg rocznicy był niespodzianką. Możemy np. zorganizować romantyczną kolacje w domu, którą od początku do końca przygotujemy osobiście.

Co powiecie o powyższych propozycjach? Macie jakieś inne fajne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu dla żony? Podzielcie się nimi.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =

Ja jako, że mieszkam w zachodniopomorskim, zabrałem żonę na weekend do dobrego hotelu w Szczecinie, do Dany. Zjedliśmy dobrą kolacją, skorzystaliśmy z sauny i spędziliśmy uroczy weekend. :)

~ Maciej / 2016-05-20 16:01:34
oceń komentarz: (0) (0)