Okoliczności Jaki prezent dla żony na rocznicę ślubu?

Jaki prezent dla żony na rocznicę ślubu?

-

Prezentem na rocznicę ślubu może być na przykład wypad dla dwojga. Żona na pewno doceni wysiłek, jaki włożymy w zorganizowanie wspólnego weekendu. Trzeba przecież najpierw znaleźć odpowiednie miejsce, zamówić miejsca, zgrać terminy i zadbać o dodatkowe atrakcje. Najważniejszy jest wybór miejsca. Może to być miejscowość, która miło się nam kojarzy. Może spędziliśmy tam pierwsze wspólne wakacje lub tam właśnie się poznaliśmy. Zastanówmy się także nad tym, czy nie zabrać żony w jej wymarzone miejsce. Na pewno o czymś wspominała lub wskazywała niewinnie na artykuł w gazecie. Będzie tym bardziej mile zaskoczona, kiedy okaże się, że naprawdę jej słuchaliśmy. Miejsce gdzie spędzimy rocznicowy weekend powinno być niezwykłe. Nie jedźmy do kurortu z którego wrócimy zmęczeni i niezadowoleni. Zadbajmy także o dodatkowe atrakcje. Sprawdźmy wcześniej co można zwiedzić, gdzie zjeść romantyczną kolacje. Najlepiej jeszcze przed wyjazdem zamówić miejsca w restauracji i zarezerwować bilety na inne atrakcje.

Nie bójmy się także z pozoru zwykłych prezentów. Żonie będzie zadowolona, jeśli z okazji rocznicy wręczymy jej sukienkę, elegancką bluzkę, jedwabną apaszkę lub inną część garderoby. Możemy kupić również torebkę. Jeśli nie jesteśmy pewni własnego wyboru, poprośmy o wsparcie przyjaciółkę żony. Dobrym prezentem jest także biżuteria. Może to być oryginalna brosza, kolczyki lub naszyjnik. Do biżuterii możemy ponadto dołożyć szkatułkę do trzymania kosztowności. Kolejnym dobrym prezentem z okazji rocznicy ślubu będą perfumy. I bezwzględnie pamiętajmy o kwiatach. Nie ważne gdzie spędzamy rocznice, bukiet kwiatów będzie wielką przyjemnością dla każdej kobiety.

Z okazji rocznicy ślubu możemy także wykupić żonie masaże, wizytę w spa i inne zabiegi relaksujące. Zabierzmy żonę do teatru lub opery, nawet jeśli my sami specjalnie za tym nie przepadamy.

Nienajlepszym prezentem z okazji rocznicy ślubu są na przykład sprzęty do kuchni. Postarajmy się by nasz rocznicowy podarunek był związany wyłącznie z przyjemnością, a nie czymś, co może przydać się kobiecie w czasie codziennych obowiązków. Prezent powinien być czymś z czego skorzysta wyłącznie żona lub skorzystamy z tego oboje.

Postarajmy się również, by przebieg rocznicy był niespodzianką. Możemy np. zorganizować romantyczną kolacje w domu, którą od początku do końca przygotujemy osobiście.

Co powiecie o powyższych propozycjach? Macie jakieś inne fajne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu dla żony? Podzielcie się nimi.

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

1 KOMENTARZ

  1. Ja jako, że mieszkam w zachodniopomorskim, zabrałem żonę na weekend do dobrego hotelu w Szczecinie, do Dany. Zjedliśmy dobrą kolacją, skorzystaliśmy z sauny i spędziliśmy uroczy weekend. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Domowe sposoby na astmę

Astma oskrzelowa jest jedną z najpoważniejszych chorób układu oddechowego. Objawia się głównie świszczącym oddechem, sapaniem, napadami duszności i kaszlu. Wymaga specjalistycznego leczenia, dlatego poniższe sposoby należy traktować jedynie jako sposób łagodzenia symptomów astmy.

Jak obliczyć wysokość emerytury pomostowej?

Zagadnienie emerytur pomostowych jest często podejmowane przez media. W zakresie obliczania emerytur pomostowych powstają jednak wątpliwości. Podajemy kluczowe dla zrozumienia tematu wskazówki.

Zobacz też

Co warto zobaczyć w Trójmieście?

Trójmiasto – trzy nadmorskie miejscowości, z których każda oferuje moc turystycznych atrakcji. Przybywający tutaj podróżni mogą nie tylko podziwiać wiele historycznych atrakcji, lecz także zaznać uroków plażowania nad Bałtykiem i skorzystać z bogatej oferty kulturalnej Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: