Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

Okoliczności    
ocena

Osiemnaste urodziny to szczególne wydarzenie w życiu każdego nastolatka. Długo wyczekiwana data staje się momentem przekroczenia granicy dorosłości. Tak znaczące dla młodego człowieka zdarzenie, musi być odpowiedni uczczone. Huczna impreza to najczęstsza forma „oblewania” wejścia w nowy etap życia. Podekscytowani goście osiemnastolatka zaczynają pogoń za wyjątkowym prezentem. Z reguły wybierane są śmieszne gadżety odpowiednie dla dojrzałego wieku osiemnastolatka. Mile widziane są też najnowsze prezenty.

Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

Fot. Anita Szot

Poniżej przedstawiamy listę zabawnych prezentów, które chciałby mieć w posiadaniu nie jeden solenizant.

Generator gwiazd – to wyjątkowo nastrojowy prezent, który stanowi idealne dopełnienie romantycznej randki lub wieczornego rozmyślania. To niewielkie urządzenie, które trzeba złożyć samodzielnie (przejrzysta instrukcja i prosta obsługa) generuje widok usłanego gwiazdami nieba. Obraz można dostosować do pory roku oraz obszaru na kuli ziemskiej.

prezent na 18

Źródło: photoxpress.com

Osobisty ochroniarz – co prawda nie należy do najwyższych, bo mierzy 20 cm, ale będzie strzegł biurka lub komputera swojego właściciela. Postawny i groźnie wyglądający profesjonalny bramkarz zasilany jest poprzez podpięcie do portu USB lub na baterie. Ma wbudowany czujnik ruchu, dzięki, któremu głośno zawiadomi swojego Pana lub Panią o intruzie kręcącym się przy własności solenizanta.

Nietypowy kufel – dla każdego, kto lubi pić piwo prosto z butelki. Kufel został zaprojektowany tak, aby sprawiał wrażenia picia z butli odwróconej do góry dnem. Gdy jest pusty, wygląda jak opływowa szklanka, natomiast dzięki podwójnym ściankom uformowanym w specjalny sposób, piwo nabiera w nim nietypowy kształt. Podwójna izolacja dodatkowo chroni przed nagrzaniem złocistego trunku.

Nadziany portfel – to zabawny rekwizyt odpowiedni dla osoby z poczuciem humoru. Portfel wykonany został ze skóry a całość wygląda jak plik studolarówek przewiązanych gumką-recepturką. Taki gadżet pozwoli poczuć się jak amerykański biznesmen.

Imprezowa słomka – składa się z kilkudziesięciu części, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Przy jej pomocy, solenizant będzie mógł pić jednocześnie dwa lub więcej drinków lub dzielić się ulubionymi napojami ze znajomymi, popijając z jednej szklanki. Konstrukcje, które stworzy z elementów tej niezwykłej rurki zależą tylko od pomysłowości.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 18. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =