Okoliczności Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

Jaki prezent kupić na osiemnastkę?

-

Poniżej przedstawiamy listę zabawnych prezentów, które chciałby mieć w posiadaniu nie jeden solenizant.

Generator gwiazd – to wyjątkowo nastrojowy prezent, który stanowi idealne dopełnienie romantycznej randki lub wieczornego rozmyślania. To niewielkie urządzenie, które trzeba złożyć samodzielnie (przejrzysta instrukcja i prosta obsługa) generuje widok usłanego gwiazdami nieba. Obraz można dostosować do pory roku oraz obszaru na kuli ziemskiej.

prezent na 18

Źródło: photoxpress.com

Osobisty ochroniarz – co prawda nie należy do najwyższych, bo mierzy 20 cm, ale będzie strzegł biurka lub komputera swojego właściciela. Postawny i groźnie wyglądający profesjonalny bramkarz zasilany jest poprzez podpięcie do portu USB lub na baterie. Ma wbudowany czujnik ruchu, dzięki, któremu głośno zawiadomi swojego Pana lub Panią o intruzie kręcącym się przy własności solenizanta.

Nietypowy kufel – dla każdego, kto lubi pić piwo prosto z butelki. Kufel został zaprojektowany tak, aby sprawiał wrażenia picia z butli odwróconej do góry dnem. Gdy jest pusty, wygląda jak opływowa szklanka, natomiast dzięki podwójnym ściankom uformowanym w specjalny sposób, piwo nabiera w nim nietypowy kształt. Podwójna izolacja dodatkowo chroni przed nagrzaniem złocistego trunku.

Nadziany portfel – to zabawny rekwizyt odpowiedni dla osoby z poczuciem humoru. Portfel wykonany został ze skóry a całość wygląda jak plik studolarówek przewiązanych gumką-recepturką. Taki gadżet pozwoli poczuć się jak amerykański biznesmen.

Imprezowa słomka – składa się z kilkudziesięciu części, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Przy jej pomocy, solenizant będzie mógł pić jednocześnie dwa lub więcej drinków lub dzielić się ulubionymi napojami ze znajomymi, popijając z jednej szklanki. Konstrukcje, które stworzy z elementów tej niezwykłej rurki zależą tylko od pomysłowości.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 18. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kredyt hipoteczny dla singli

Ponad 30% krajowych gospodarstw domowych składa się tylko z jednego domownika. Dlatego single pragnący zaspokoić swe potrzeby mieszkaniowe stanowią poważną grupę klientów dla rodzimych banków. Warto zauważyć, że kredytodawcy nie wyodrębnili specjalnej oferty kredytowej dla jednoosobowych gospodarstw domowych.

Jak zrobić opatrunek uciskowy?

Opaska uciskowa jest jednym z rodzajów opatrunku, który zakłada się często przy udzielaniu pierwszej pomocy.

Zobacz też

Jaki program do odtwarzania filmów wybrać?

Często stajemy przed wyborem dotyczącym tego, jaki program zainstalować do odtwarzania filmów. Nie jest to wybór prosty, ponieważ dostępnych jest wiele programów i czasami trudno zdecydować, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: