Jaki prezent na 25 urodziny?

Okoliczności    
ocena

Dwadzieścia pięć lat to już ćwierć wieku. W tym wieku zaczynamy być zmuszani przez okoliczności do podejmowania różnych poważnych życiowych wyborów. Szukamy pracy i odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Ale to też piękny czas zabawy i poznawania świata.

W prezencie możemy dać kilka skarbonek z różnym przeznaczaniem. Jeśli nasi jubilaci wprowadzili się właśnie do nowego mieszkania, możemy kupić drobiazg do domu. Kieliszki, ozdoby albo nowe talerze.

Miłym, aczkolwiek szalonym, prezentem będzie opłacony lot szybowcem, paralotnią albo balonem. Osobom lubiącym sporty ekstremalne możemy też podarować skok na bungee. Prezentem, który powinien się spodobać są karnety do siłowni i klubu fitness, karnety na basen i saunę. Możemy też wykupić serię zabiegów u kosmetyczki.

prezent na 25 urodzinyFot. photoxpress.com


Kobieta zawsze przyjmie w prezencie biżuterię. Kolczyki, bransoletka czy zawieszka, wybór jest naprawdę szeroki i małe niebezpieczeństwo, że trafimy w coś, co jubilatka już posiada. Wybierając prezent dla 25-latki powinniśmy się też zastanowić nad wszelkiego rodzaju szkatułkami i kuferkami. Osobie, którą znamy trochę lepiej, możemy podarować elegancką koszulę lub apaszkę. Mężczyźnie krawat, koszulę lub spinki do mankietów. Nie uciekajmy także od sprawdzonych prezentów, jakimi są kosmetyki. Flakon perfum czy dobry krem przyda się każdemu.

Prezenty powinny też zachęcać do realizacji marzeń i podejmowania nowych wyzwań. Na 25. urodzinach możemy zjawić się z książkami podróżniczymi i przewodnikami po dalekich krajach. Postarajmy się o kupon rabatowy do szkoły językowej albo kurs fotografii lub masażu.

Na liście prezentów dla osoby w niemal każdym wieku powinny znaleźć się książki, okolicznościowe kubki, albumy na zdjęcia, kolorowe i pachnące świeczki, a także ozdobne drobiazgi do domu. W gronie bliskich znajomych możemy pozwolić sobie na śmieszne prezenty: zestawy kieliszków z napisami, koszulki z nadrukami, kufle do piwa o dziwnych kształtach i wiele innych przedmiotów, które nie mają żadnego praktycznego zastosowania.

Z każdej urodzinowej opresji wybrniemy wręczając bukiet kwiatów, w tym wypadku musi się on składać z 25 róż.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na 25 urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =