Jaki prezent na 30 urodziny?

Okoliczności    
ocena

30-tka to magiczna liczba dla każdego młodego człowieka. Po jej przekroczeniu, nareszcie kończy się dziecinada i zaczyna się dorosłe życie. Dekada pomiędzy 30 a 40 rokiem życia to czas wielkich zmian, które zaważą na całej przyszłości. Związanie się z drugą osobą, założenie rodziny i rozwój kariery zawodowej plasują się właśnie mniej więcej w tych ramach czasowych. 30-tka zobowiązuje, dlatego z tej okazji solenizant wyprawia huczne przyjęcie.

Często też, to przyjaciele i znajomi wyprawiają mu imprezę niespodziankę, która sama w sobie jest wymarzonym prezentem. Jeśli jednak chciałabyś obdarować znajomego trzydziestolatka innym prezentem, przeczytaj poniższe propozycje, a z pewnością coś Cię zainteresuje.

Zegar w kształcie hamulca tarczowego – to nie lada gratka dla miłośnika szybkich aut. Odgłos, jaki budzi właściciela tego gadżetu, do złudzenia przypomina realistyczny dźwięk hamulca w samochodzie. Fajny prezent, który nieźle wygląda.

Pobyt w spa dla kobiet w ciąży – to wprost wymarzony prezent dla mamy oczekującej narodzin dziecka. Specjalnie dobrane zabiegi są całkowicie bezpieczne i niosą ze sobą same korzyści. Głęboki relaks, odprężenie czy likwidacja uczucia obrzmiałych i zmęczonych nóg, to tylko niektóre z całej gamy korzyści, jakie zyska solenizantka w ciąży.

Parasolka w kształcie serca – to oryginalny prezent dla osób, które nie boją się przełamywać utartych konwenansów. Przedmiot ten przydatny w deszczową pogodę, osłoni przed spadającymi kroplami lepiej niż niejeden klasyczny parasol. Sprawi, że solenizant będzie wyróżniał się w tłumie i wprowadzi odrobinę uśmiechu w pochmurny dzień.

ruletka

Źródło: photoxpress.com


Imprezowa ruletka – to świetny pomysł na urozmaicenie spotkania w gronie znajomych. Przedmiot ten wygląda jak prawdziwa gra, tyle tylko, że dodatkowo wyposażono ją w kieliszki z numerami i ruletkowymi kolorami. Gracz, który najczęściej wygrywa, wbrew pozorom, najszybciej kończy grę, chyba że ma wyjątkowo silną głowę.

Profesjonalna sesja fotograficzna – jest to prezent, o którym marzy wiele osób, zwłaszcza kobiet. W dzisiejszych czasach można wykupić u fotografa stylizowaną sesję, bez konieczności bycia modelką. Jeśli znasz upodobania i marzenia solenizanta, przy rezerwacji ustal ogólną koncepcję spotkania. Jeśli nie jesteś pewien, lepiej pozostaw wybór samej zainteresowanej, by w pełni szczęścia mogła zrealizować marzenia. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo pary w takim spotkaniu. Coraz częściej fotografują się kobiety w ciąży, które pragną uwiecznić na fotografii poczucie kwintesencji kobiecości, jakie towarzyszy temu okresowi.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 30. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =