Okoliczności Jaki prezent na 30 urodziny?

Jaki prezent na 30 urodziny?

-

Często też, to przyjaciele i znajomi wyprawiają mu imprezę niespodziankę, która sama w sobie jest wymarzonym prezentem. Jeśli jednak chciałabyś obdarować znajomego trzydziestolatka innym prezentem, przeczytaj poniższe propozycje, a z pewnością coś Cię zainteresuje.

Zegar w kształcie hamulca tarczowego – to nie lada gratka dla miłośnika szybkich aut. Odgłos, jaki budzi właściciela tego gadżetu, do złudzenia przypomina realistyczny dźwięk hamulca w samochodzie. Fajny prezent, który nieźle wygląda.

Pobyt w spa dla kobiet w ciąży – to wprost wymarzony prezent dla mamy oczekującej narodzin dziecka. Specjalnie dobrane zabiegi są całkowicie bezpieczne i niosą ze sobą same korzyści. Głęboki relaks, odprężenie czy likwidacja uczucia obrzmiałych i zmęczonych nóg, to tylko niektóre z całej gamy korzyści, jakie zyska solenizantka w ciąży.

Parasolka w kształcie serca – to oryginalny prezent dla osób, które nie boją się przełamywać utartych konwenansów. Przedmiot ten przydatny w deszczową pogodę, osłoni przed spadającymi kroplami lepiej niż niejeden klasyczny parasol. Sprawi, że solenizant będzie wyróżniał się w tłumie i wprowadzi odrobinę uśmiechu w pochmurny dzień.

ruletka

Źródło: photoxpress.com


Imprezowa ruletka – to świetny pomysł na urozmaicenie spotkania w gronie znajomych. Przedmiot ten wygląda jak prawdziwa gra, tyle tylko, że dodatkowo wyposażono ją w kieliszki z numerami i ruletkowymi kolorami. Gracz, który najczęściej wygrywa, wbrew pozorom, najszybciej kończy grę, chyba że ma wyjątkowo silną głowę.

Profesjonalna sesja fotograficzna – jest to prezent, o którym marzy wiele osób, zwłaszcza kobiet. W dzisiejszych czasach można wykupić u fotografa stylizowaną sesję, bez konieczności bycia modelką. Jeśli znasz upodobania i marzenia solenizanta, przy rezerwacji ustal ogólną koncepcję spotkania. Jeśli nie jesteś pewien, lepiej pozostaw wybór samej zainteresowanej, by w pełni szczęścia mogła zrealizować marzenia. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo pary w takim spotkaniu. Coraz częściej fotografują się kobiety w ciąży, które pragną uwiecznić na fotografii poczucie kwintesencji kobiecości, jakie towarzyszy temu okresowi.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 30. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Rolada z jabłkami – przepis

Rolada z jabłkami to prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów jabłek i szarlotki. Jest to bardzo oryginalna i nieco odmieniona wersja szarlotki czy nawet tarty z jabłkami, a co więcej nie należy do zbyt trudnych ani czasochłonnych.

Komplementy – jak je mówić i przyjmować

Wiele osób ma trudności z przyjmowaniem komplementów. Gdy słyszą miłe rzeczy na swój temat, deprecjonują je stwierdzeniami: „to stara bluzka”, „no co ty, wyglądam okropnie”. Inną grupę tworzą osoby, które nie mówią komplementów, gdyż prostu nie potrafią (obawiają się, że ktoś je źle odbierze).

Zobacz też

Hierarchia w rodzinie

W każdej rodzinie powinna panować odpowiednia hierarchia. Jednak w zależności od sytuacji podlega ona pewnym zmianom. Jak zatem kształtują się rodzinne relacje w poszczególnych sytuacjach?

Czy warto zainwestować w deskorolkę elektryczną?

Nowoczesne rozwiązania sprzętowe z roku na rok zyskują na popularności. Coraz chętniej wykorzystujemy je do codziennego użytku i posługujemy...

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Może Cię zainteresuje: