Jaki prezent na 40 urodziny?

Okoliczności    
ocena

Ukończenie 40-ego roku życia to piękny wiek. I chociaż zgodnie ze słowami piosenki z czołówki kultowego serialu „czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień”, to właśnie w tym okresie wkracza się w dojrzałą dorosłość. Człowiek jest już nierzadko doświadczonym rodzicem, współmałżonkiem oraz ma jasno ukierunkowaną ścieżkę zawodową. To właśnie po 40-tce na ogół awansuje i dopiero teraz widzi sens trudu włożonego w edukację. Jaki może być trafiony prezent w tym wieku? Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Fotomozaika – polega na skomponowaniu wybranego zdjęcia z setek miniaturowych, innych fotografii. Jest to bardzo oryginalny prezent, który świetnie będzie się prezentował na ścianie w salonie. Widok z bliska zaskoczy, każdego kto je zobaczy. Zleceniodawca może dostarczyć tylko zdjęcie główne, które ukaże się po złożeniu mozaiki w całość lub przekazać także fotografie do miniaturek (opcja droższa).

Zestaw dla biznesmana – składa się z klasycznego krawata, eleganckich spinek do koszuli oraz estetycznej chusteczki. Wszystko utrzymane jest w ciemnej kolorystyce, świetnie pasującej do białej koszuli i czarnego garnituru. Prezent jest klasyczny, a mimo tego z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

sesja fotograficzna

Źródło: photoxpress.com


Profesjonalna sesja fotograficzna – dla kobiety dojrzałej, która na nowo odkrywa swoją kobiecość. Pod przewodnictwem doświadczonego fotografa, solenizantka będzie mogła zrealizować marzenie wielu kobiet i znaleźć się w świetle fleszy. Piękny album, to owoc współpracy, którym 40-tolatka będzie mogła się pochwalić nie tylko przed życiowym partnerem.

Maska do nurkowania z wbudowanym aparatem – do robienia podwodnych zdjęć i nagrywania filmików wideo. Jest to praktyczny gadżet dla osób aktywnie spędzających wakacje, gdyż w prosty sposób pozwala wykonać dobrej jakości fotografie.

Komplet ekskluzywnej pościeli – która pobudzi zmysły i stanie się zachętą dla miłosnych igraszek. Materiał, który łączy w sobie zalety satyny i bawełny, jest przyjazny dla skóry i daje poczucie komfortu. Przepiękne motywy i cala gama dostępnej kolorystyki wprowadzą do sypialni powiew świeżości.

Rzeźba – to prezent oryginalny i trafiony, pod warunkiem, że jest dopasowany do wystroju wnętrza. Jeśli solenizant lubi dalekowschodnie klimaty, orientalna maska będzie strzałem w dziesiątkę. Dla amatora klasyki, wybierz prostą bryłę o regularnym kształcie, którą można ustawić na półce lub szafce. Nowoczesne, minimalistyczne umeblowanie, przełam wysokim i pękatym wazonem, który sam w sobie będzie wystarczającą dekoracją.

Bukiet kwiatów z butelką czerwonego wina – to klasyczny, ale sprawdzony zestaw upominkowy. Kwiaty ozdobią urodzinową imprezę, a alkohol rozluźni atmosferę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 40. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =