Jaki prezent na 50 urodziny?

Okoliczności    
ocena

Twoi rodzice, dziadkowie czy znajomi przekroczyli właśnie 50-tkę, a Ty nie masz pojęcia, co mogłoby im sprawić odrobinę radości? Wszystko zależy od tego czy solenizant ma poczucie humoru, czy woli prezenty praktyczne. Przedstawiamy kilka propozycji przedmiotów, które będą mile widziane wśród pięćdziesięciolatków.

Zestaw winiarski – nie tylko dla smakoszy tego popularnego trunku. Zestaw to mosiężne elementy wzbogacone drewnianymi akcentami. Wśród akcesoriów znajdziemy korkociąg, pierścień niekapek oraz ułatwiający serwowanie wina oraz elegancka zatyczka do butelki. Całość opakowana w przepiękną w swojej prostocie skrzynię, na której umieszcza się wygrawerowaną dedykację.

zestaw winiarski

Źródło: photoxpress.com

Kijki do nordic walking – który staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Dzięki tym rekwizytom, solenizant będzie mógł maszerować po zdrowie. Ta forma rekreacji, zapoczątkowana została w Finlandii i jest polecana starszym osobom, ze względu na małe obciążenie stawów. Kijki są niezbędne, aby rozpocząć przygodę z nordic walking.

Zestaw narzędzi w breloku – to przede wszystkim prezent praktyczny. Osiem najczęściej potrzebnych narzędzi zostało ulokowane w breloku do kluczy. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale Szwajcarzy właśnie wyprodukowali miniaturowy zestaw mechanizmów, który zachwyca precyzją wykonania i pomysłowością w połączeniu z walorami estetycznymi całości.

Fotoobraz na płótnie – to prezent oryginalny, który, powieszony na ścianie, wprawi w zachwyt każdego gościa. Podaruj solenizantowi wybrane zdjęcie, które zawiśnie w wybranej przez Ciebie dekoracyjnej ramie. Wysokiej jakości materiały, chronią obraz przed wilgocią i blaknięciem kolorów, dlatego przez długi czas, solenizant będzie mógł cieszyć się tym niepowtarzalnym podarunkiem.

Przyjęcie niespodzianka – spełni swoją funkcję, jeśli do samego końca, solenizant nie będzie nic podejrzewał. Pomysłodawcy muszą zadbać nie tylko o organizację imprezy, ale o zaproszenie gości. Rodzina i najbliżsi przyjaciele, zgromadzeni na przyjęciu niespodziance wprawią w osłupienie bohatera całego zdarzenia. Prezent w takiej postaci ma funkcję terapeutyczną. Solenizant, upewnia się, że dla najbliższych jest ważną osobą, wzrasta u niego poczucie wartości. Aby zorganizować niespodziewane przyjęcie, będziesz potrzebować pomocy. Kiedy ty zajmiesz się logistyką, ktoś inny musi zorganizować czas dla bohatera. Najbezpieczniej będzie, jeśli wyjdą na zakupy lub do kina. Sukces będzie osiągnięty, tylko jeśli uda Ci się utrzymać tajemnicę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 50. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
1.75
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =