Jaki prezent na 60 urodziny?

Okoliczności    
ocena

60-te urodziny to kolejna faza życia człowieka. Pomiędzy sześćdziesiątym a siedemdziesiątym rokiem życia człowiek zwykle przechodzi na emeryturę. Jest to kolosalna zmiana dotychczasowej sytuacji, dla niektórych pozytywna, dla innych niezwykle przygnębiająca. Kiedy przychodzi moment pogodzenia się z nową formą życia, pojawia się często pragnienie aktywnego odpoczynku. Człowiek zdaje sobie sprawę, że wreszcie nadszedł czas, kiedy może spełniać swoje pasje, poświęcić się wnukom, zwiedzać świat.

Dlatego też prezenty na sześćdziesiąte urodziny i późniejsze lata powinny być dopasowane do zainteresowań solenizanta. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a być może znajdziesz coś dla swoich rodziców, dziadków czy innych sześćdziesięciolatków.

Szlafrok z kocem – w jednym! To nie żart, a świetny pomysł, skierowany do zmarzluchów, którzy już nigdy nie będą ograniczeni do leżenia na kanapie. Przyjemny w dotyku koc, o dużych wymiarach (ok. 200x150 cm) posiada wygodne rękawy, dzięki którym ciepłe odzienie nie będzie krępować ruchów i poruszania się po domu.

Zestaw gorących serduszek – to trafiony upominek dla każdego. Jedno serduszko wielkości dłoni, może ogrzewać do 30 minut. Aby zaczęło działać, trzeba przełamać blaszkę, znajdującą się w jego wnętrzu. Przed ponownym użyciem, trzeba je zagotować.
60 urodziny

Źródło: photoxpress.com


Podwójny bilet do teatru, opery lub filharmonii – zagwarantuje chwilę relaksu i przyjemnie spędzony czas. Towarzystwo bliskiej osoby, wzmocni poczucie własnej wartości i pozwoli na dzielenie się przyjemnością.

Drewniana skrzynia z herbatą – zapewni aromatyczne chwile o każdej porze dnia. Elegancka, drewniana skrzynia jest nie tylko opakowaniem, ale także pełni funkcję dekoracyjną. Wewnątrz została podzielona na specjalne przegródki, które wypełniają różne rodzaje herbat.

Fotoksiążka – w twardej lub miękkiej oprawie. Taki prezent sprawi solenizantowi wiele radości i utrwali wspomnienia. Umieść w niej fotografie sprzed lat, których oglądanie dostarczy przepięknych, wzruszających chwil. Za pomocą zdjęć, opisz życie sześćdziesięciolatka, poczynając od jego najmłodszych lat, poprzez młodość, dorosłość, aż po chwilę obecną. Nie zapomnij o fotografiach rodziny, tej bliższej, jak i dalszej.

Czekoladki z dedykacją – to słodki upominek z wiadomością, którą można spałaszować. Bombonierka składa się z kwadratowych, przepysznych pomadek, na których wyrzeźbione są kolejne litery osobistej dedykacji. Do zamawiającego, należy przekazanie treści oraz wybór opakowania, które same w sobie stanowi uroczą ozdobę. Dla ubogacenia efektów wizualnych, można połączyć kostki brązowej i białej czekolady.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 60. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
2.40
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 1 =