Jaki prezent na 70 urodziny?

Okoliczności    
ocena

Siedemdziesiąte urodziny to poważna sprawa. Na urodzinowym przyjęciu możemy pojawić się z tortem, oby dużym, by zmieściła się na nim odpowiednia liczba świeczek. Jubilat powinien ucieszyć się również z drobiazgów, które umilą mu emeryturę. Najważniejsze to pamiętać o tej okazji i pojawić się na urodzinach osobiście.

Jaki prezent na 70 urodziny?

photoxpress.com

Wybór prezentu na 70. urodziny nie będzie prosty, szczególnie kiedy nie chcemy powtórzyć podarunku z lat poprzednich. Czasem jednak nie da się tego uniknąć, zresztą nic złego w kolejnym ciepłym swetrze w szafie, koszuli lub kamizelce. Najważniejsze, by nie dawać tego samego do roku.

Dla urozmaicenia możemy np. wręczyć jubilatowi kosz upominkowy. W sklepach jest ich duży wybór. Wiele zależy od ceny, ale niemal w każdym jest coś słodkiego, kawa, herbata, a często także dobry alkohol. Siedemdziesięciolatek skusi się na pewno na łyk nalewki.

Dobrym prezentem na 70. urodziny mogą być preparaty wzmacniające. Poprawiają one kondycję serca, skóry i wpływają korzystnie na ogólne samopoczucie. Nie oszukujmy się w wieku 70 lat każdy czuje się już nieco gorzej i warto inwestować w środki dobre dla ciała i umysłu. Dobrym prezentem może być też urządzenie do masażu. W miarę możliwości możemy też wykupić z okazji urodzin karnet wizyt u masażysty. Nie uszczęśliwiajmy jednak nikogo na siłę, jeśli ktoś nie jest w stanie dojechać na takie zabiegi ograniczmy się do domowego masażu. Kolejnym prezentem w kategorii „dbamy o zdrowie" jest nowoczesny ciśnieniomierz. Są one proste w obsłudze i siedemdziesięciolatek poradzi sobie z takim urządzeniem bez większego problemu.

Poszukując odpowiedniego prezentu dla siedemdziesięciolatka możemy zatrzymać się przy półkach z radiami i zegarami na ścianę. Zastanówmy się nad kupnem lampy albo obrazu, który odświeży dom jubilata. W domu siedemdziesięciolatków jest wiele niezwykłych przedmiotów np. płyt winylowych, w takiej sytuacji możemy kupić gramofon. Jeśli jubilatką jest nasza babcie, która lubi robić na drutach, kupmy jej nowe druty i ładną włóczkę.

W roli prezentu prawie zawsze dobrze wypadają kosmetyki, w tym przypadku mogą to być odżywcze kremy regenerujące i ochronne. Płyny i sole do kąpieli, kremy do pielęgnacji stóp i rąk.

Sprawdzonym prezentem są zdjęcia rodziny w ładnych ramkach, album, w którym pojawią się fotografie wszystkich dzieci i wnuków. W ramach prezentu możemy także przygotować przyjęcie niespodziankę. Wystarczy, że w dzień urodzin pojawimy się w domu jubilata. Nie zapominajmy jednak zabrać ze sobą poczęstunku dla wszystkich gości.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na 70 urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
1.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =