Okoliczności Jaki prezent na 70 urodziny?

Jaki prezent na 70 urodziny?

-

Wybór prezentu na 70. urodziny nie będzie prosty, szczególnie kiedy nie chcemy powtórzyć podarunku z lat poprzednich. Czasem jednak nie da się tego uniknąć, zresztą nic złego w kolejnym ciepłym swetrze w szafie, koszuli lub kamizelce. Najważniejsze, by nie dawać tego samego do roku.

Dla urozmaicenia możemy np. wręczyć jubilatowi kosz upominkowy. W sklepach jest ich duży wybór. Wiele zależy od ceny, ale niemal w każdym jest coś słodkiego, kawa, herbata, a często także dobry alkohol. Siedemdziesięciolatek skusi się na pewno na łyk nalewki.

Dobrym prezentem na 70. urodziny mogą być preparaty wzmacniające. Poprawiają one kondycję serca, skóry i wpływają korzystnie na ogólne samopoczucie. Nie oszukujmy się w wieku 70 lat każdy czuje się już nieco gorzej i warto inwestować w środki dobre dla ciała i umysłu. Dobrym prezentem może być też urządzenie do masażu. W miarę możliwości możemy też wykupić z okazji urodzin karnet wizyt u masażysty. Nie uszczęśliwiajmy jednak nikogo na siłę, jeśli ktoś nie jest w stanie dojechać na takie zabiegi ograniczmy się do domowego masażu. Kolejnym prezentem w kategorii „dbamy o zdrowie” jest nowoczesny ciśnieniomierz. Są one proste w obsłudze i siedemdziesięciolatek poradzi sobie z takim urządzeniem bez większego problemu.

Poszukując odpowiedniego prezentu dla siedemdziesięciolatka możemy zatrzymać się przy półkach z radiami i zegarami na ścianę. Zastanówmy się nad kupnem lampy albo obrazu, który odświeży dom jubilata. W domu siedemdziesięciolatków jest wiele niezwykłych przedmiotów np. płyt winylowych, w takiej sytuacji możemy kupić gramofon. Jeśli jubilatką jest nasza babcie, która lubi robić na drutach, kupmy jej nowe druty i ładną włóczkę.

W roli prezentu prawie zawsze dobrze wypadają kosmetyki, w tym przypadku mogą to być odżywcze kremy regenerujące i ochronne. Płyny i sole do kąpieli, kremy do pielęgnacji stóp i rąk.

Sprawdzonym prezentem są zdjęcia rodziny w ładnych ramkach, album, w którym pojawią się fotografie wszystkich dzieci i wnuków. W ramach prezentu możemy także przygotować przyjęcie niespodziankę. Wystarczy, że w dzień urodzin pojawimy się w domu jubilata. Nie zapominajmy jednak zabrać ze sobą poczęstunku dla wszystkich gości.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na 70 urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak dusić potrawy?

Duszenie jest to taki proces obróbki termicznej, który jest połączeniem procesu obsmażania (krótkiego smażenia) oraz gotowania w małej ilości wody albo też jest to proces gotowania produktów w małej ilości wody i tłuszczu, ale już bez etapu obsmażania. Do duszenia, w obu przypadkach, używa się naczyń z dopasowanymi pokrywami. Dzięki temu para nie ulatnia się, a przenika poprzez tkanki półproduktów, przyspieszając proces ich zmiękczania.

Niespodziewani goście – jak się zachować?

Siedzimy wygodnie przed telewizorem w ulubionym dresie i bez makijażu lub wybieramy się właśnie na zakupy, bo w lodówce pusto, u drzwi rozlega się dzwonek, a za nimi stoją rodzice, przyjaciele lub inni znajomi, składając nam tym samym bardzo kłopotliwą i niezapowiedzianą wizytę.

Zobacz też

Sposoby na rzucenie palenia

Palenie papierosów to niezdrowy i trudny do rzucenia nałóg. Mimo wielu ostrzeżeń, wciąż wiele osób rozpoczyna palenie papierosów błędnie zakładając, że w razie konieczności, nie będą miały problemów z ewentualnym rzuceniem zgubnej używki.

Łóżka piętrowe idealnym wyborem do pokoju dziecięcego? Podpowiadamy dlaczego

Własny pokój to raj dla każdego dziecka - prawdziwa kraina zabaw, do której może ono uciekać w beztroskich latach...

Czółenka, a może balerinki? Jakie buty Maciejka zdobędą sympatię klientów?

Co sprawia, że buty Maciejka cieszą się tak wielką popularnością? Przemawia za tym wiele czynników, jednak do najważniejszych można...

Może Cię zainteresuje: