Jaki prezent na 80 urodziny?

Okoliczności    
ocena

Wybór odpowiedniego prezentu dla 80-latka nie będzie łatwy. Osiemdziesięciolatek dużo widział, dużo wie i dużo już rzeczy w życiu dostał. Jednym z rozwiązań jest postawienie na prezenty, które opierają się na obecności ludzi i ich zaangażowaniu.

Jaki prezent na 80 urodziny?

photoxpress.com

80-latkowi może brakować towarzystwa innych ludzi. Dzieci i wnuki w codziennym zabieganiu zaglądają do niego rzadziej, czasem mieszkają daleko i nie mają takiej możliwości. Urodziny to okazja by się skrzyknąć i przyjechać z tortem. Sama niezapowiedziana wizyta będzie dużą niespodzianką. Posiedźmy, porozmawiajmy, a nasz jubilat na pewno będzie szczęśliwy.

Z okazji 80 urodzin możemy wręczyć zdjęcia w różnej postaci. Pamiętajmy, że to przedstawiciele innego pokolenia. Zdjęcia trzymają na półkach i w albumie, a nie na dysku twardym. Jeśli jubilat ma wnuki, koniecznie przywieźmy ich zdjęcia. Najlepiej, żeby zrobiły to osobiście. Dziadek lub babcia dołożą je do zapewne pokaźnej wystawy na komodzie, ale jeszcze przez długie miesiące będą mieli z tego radość. W ramach prezentu możemy też przygotować album ze zdjęciami. Fotografie powinny być w dużych rozmiarach, a na zdjęciach mogą być wnuki i pozostali członkowie rodziny. Innym rozwiązaniem na album w prezencie jest zebranie starych zdjęć jubilata. Odnowienie ich, jeśli są zniszczone, bo często leżą w pudełkach i latami nikt do nich nie zaglądał i wklejenie do albumu. Album ze starymi zdjęciami to taka mała podróż w czasie.

Na 80. urodziny możemy sprezentować fotel bujany. Mając tyle lat można już sobie pozwolić na godziny zasłużonego wypoczynku w takim właśnie fotelu. Wystarczy dorzucić koc i poduszkę i bardzo pożyteczny prezent gotowy. Możemy też wręczyć ciepły szal albo kamizelkę, która ogrzeje plecy. Wśród prezentów ubraniowych mogą znaleźć się też swetry, ciepła bielizna, piżama  czy koszula nocna.

Zastanówmy się także nad prezentami, które ułatwią 80-latkowi codzienne życie. Może np. potrzebuje czajnika bezprzewodowego, lampki, nowego radia lub ciśnieniomierza.

Odpowiednim prezentem dla osiemdziesięciolatka wydają się też preparaty wzmacniające i regenerujące. Mają korzystny wpływ na serce, skórę, włosy i na ogólne samopoczucie. Środki te są dobrane do wieku i kondycji człowieka. W ramach prezentu możemy też wręczyć kosz z owocami. Taki podarunek jest wskazany szczególnie zimą.

Z okazji urodzin możemy zabrać naszego osiemdziesięciolatka na rodzinny obiad do restauracji. Przyjemność z takiego wyjścia będziemy mieli wszyscy.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na 80 urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

OCENA
2.42
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =